Pripravte sa na vzrušujúci zážitok, ktorý vám rozbúcha srdce a nechá vašu dušu tancovať! Koncertná verzia fenomenálneho hudobno-divadelného predstavenia „Na srdci mi hraj!“, prináša v rámci svojho turné všetky slávne hity posledného bohéma Karola Duchoňa.

Tento koncert je verziou najúspešnejšieho predstavenia tohto roku, ktoré oslovilo už viac ako 30 000 divákov. Jeho inšpiráciou bola vypredaná show v Amfiteátri Východná, ktorú navštívilo viac ako 5000 nadšených divákov.


Na pódiu uvidíte hlavného predstaviteľa Martina Gyimesiho a jeho hostí. Spolu so speváčkou Ivanou Regešovou predvedú slávne duetá, ktoré Duchoň spieval so Zdenkou Studenkovou či Evou Kostolányiovou. A ako bonus si užijeme vynikajúcu slovenskú huslistku Luciu Harvanovú, ktorá dodá hudbe ešte viac energie a vášne.

 

Zdroj: Na srdci mi hraj! / Ivana Regešová a Vlado Valovič

Nechajte sa strhnúť do víru vášne a hudobnej eufórie spolu s Rozhlasovým Big Bandom Gustava Broma, ktorý pod vedením Vlada Valoviča prináša nový život Duchoňovým skladbám. Valovič, ktorý s Duchoňom spolupracoval na takmer všetkých jeho skladbách, a dokonca bol aj jeho kapelníkom, nám predvedie zvuk, ktorý nás prenesie do éry slávy Karola Duchoňa.


„Každá nota, každý tón, každá melódia nesie v sebe kúsok Karolovej duše a vášne. Bol to nielen môj hudobný kolega, ale aj priateľ, ktorý mi dal neuveriteľné hudobné dedičstvo. Jeho tvorba žije ďalej v našich srdciach a my sme zaviazaní ju udržiavať nažive. Karol, tvoja hudba neprestane hrať!“ uviedol, Vlado Valovič.


Zdroj: Na srdci mi hraj! / Rozhlasový Big Band Gustava Broma

Príďte si vychutnať hudobný zážitok pod otvorenou oblohou! Koncertné turné „Na srdci mi hraj!“ nás zavedie do amfiteátrov v Trnave (4. júna), Banskej Štiavnici (14. júna) a Východnej (3. augusta). Lístky zakúpite na predpredaj.sk.
Oslávte umenie posledného bohéma spolu s nami! Martin Gyimesi, Ivana Regešová, Lucia Harvanová a Rozhlasový Big Band Gustava Broma vás čakajú na nezabudnuteľnom hudobnom zážitku, ktorý vás rozžiari a roztancuje! Zarezervujte si svoje miesto už dnes a nezmeškajte túto jedinečnú udalosť!

           

Zdroj: redakciu informovali organizátori podujatia

Foto: Na srdci mi hraj!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím zadajte svoj kommentár!
Prosím zadajte svoje meno