„Veľmi sa teším do Košíc, aby som oslávil tento sviatok s rodinou a priateľmi,“ povedal v súvislosti s odložením osláv svojho jubilea Peter Dvorský.

Vzhľadom na zhoršujúcu sa pandemickú situáciu a na základe dohody s maestrom Petrom Dvorským sa plánovaný Galakoncert pri príležitosti jeho životného jubilea, ktorý sa mal uskutočniť v nedeľu 10. októbra, odkladá na jar budúceho roka.

„Na celom svete som spieval pred vypredanými hľadiskami – preto si želám, aby sa koncert uskutočnil pred plnou sálou nádhernej Historickej budovy Štátneho divadla. Veľmi sa teším do Košíc, aby som oslávil tento sviatok s rodinou a priateľmi,“ povedal v súvislosti s odložením osláv svojho jubilea Peter Dvorský.


„Všetci v Štátnom divadle Košice, a veríme, že aj vy naši diváci, mu toto jeho želanie veľmi radi splníme a spolu s ním sa už tešíme na oslavy pred plným domom 9. apríla 2022,“ komunikuje divadlo nový termín galakoncertu osláv 70. narodenín nášho svetoznámeho tenoristu.

Zároveň ŠDKE oznámilo dobrú správu aj pre tých, ktorí si už zakúpili vstupenky na nedeľu 10. októbra 2021, kedy sa mal koncert uskutočniť. Ostávajú v platnosti.


 

Zdroj: TS ŠDKE

Zdroj foto: archív Peter Dvorský, ŠDKE

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím zadajte svoj kommentár!
Prosím zadajte svoje meno