Streamovacia služba Paramount+ už v roku 2021 potvrdila prípravy novej 12. série kultového sitcomu Frasier. Podľa najnovších správ od portálu Deadline dostal seriál zelenú a zatiaľ sa hovorí o 10 nepotvrdených epizódach.

Istý je zatiaľ iba návrat hlavného protagonistu Frasiera, ktorého stvárnil Kelsey Grammer. Očakáva sa, že zvyšok známeho hereckého obsadenia nebude stálou súčasťou novej série, no jednotlivé postavy sa v pripravovaných častiach môžu objaviť sporadicky. Do seriálu sa však určite nevráti John Mahoney, ktorý zomrel v roku 2018. V sitcome hral jednu z hlavných postáv, Frasierovho otca Martina Craina.


Práve vzťah otca a syna bol základnou premisou komediálneho seriálu a je otázne, čím tvorcovia v pokračovaní nahradia chýbajúci element. Jednou z možností je odkrývanie vzťahu medzi hlavným protagonistom a jeho už dospelým synom Frederickom.


Pripravované časti podľa dostupných informácií ukážu novú fázu Frasierovho života, ktorý odišiel zo Seattlu a vedie nový život v novom meste. V prípade, že tvorcovia zostanú verní informáciám z predošlých sérií, novým útočiskom pre psychiatra a rozhlasového moderátora Frasiera by malo byť mesto Chicago.


Autori sú stále iba v skorých fázach tvorby. Hotový by nateraz mal byť iba scenár k prvej epizóde novej série. Kedy budú nové časti na streamovacej službe dostupné, zatiaľ nie je známe.


 

Spracoval: Matúš Trišč

Zdroj foto: fandom.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím zadajte svoj kommentár!
Prosím zadajte svoje meno