Fanúšikovia country, rockovej či folkovej piesne pozor! Už dnes sa začína festival Lodenica, ktorý potrvá do 31. augusta.


Na 21. ročníku festivalu sa v Autocampingu Lodenica v Piešťanoch na troch pódiách predstaví rocková legenda T – Rex, Čechomor, Banjo Band Ivana Mládka, Arzén, František Nedvěd, Gladiator, Žalman, Fleret, Kamelot, Plavci, Allan Mikušek, Bukasový masív a mnohé ďalšie kapely.

Program na hlavnom pódiu sa vo štvrtok začína o 18:00. Počas troch dní ponúkne program na troch pódiách. Okrem hlavnej Lodenica scény pripravili organizátori Lodenička scénu a Komornú scénu! Festival bude tohto roku aj o objavovaní nových tvárí.


Zahraničným headlinerom je anglická rocková skupina T – Rex, ktorá zahrá najznámejšie hity „Hot Love“, „Get It On“, „Telegram Sam“ a „Metal Guru“. Fanúšikovia sa môžu tešiť na rôzne české a slovenské skupiny, program je naozaj nabitý.


Nenechajte si ujsť 21. ročník festivalu Lodenica v termíne 29.8. až 31.8. 2019. Krásny areál autocampingu ponúka skvelé možnosti relaxu, stanovania aj kúpania.

LODENICA 29. – 31.8. 2019

ŠTVRTOK 29.8. 2019
TE Band
Pacipacifik
BPT Zlín
Spirituál Kvintet
Wabi Daněk Memory

PIATOK 30.8. 2019
Bijouterier
Banjo Band Ivana Mládka
Kamelot
Věra Martinová
Pavel Žalman Lohonka
Fleret
Gladiator
Čechomor
Arzén

SOBOTA 31.8. 2019
Buttons
Edo Klena a Klenoty
Romanika
Bukasový masív
Jan Vančura a Plavci
František Nedvěd a Tie Break
T-Rex
Allan Mikušek
Slniečko

Zdroj: TS: NK FACTORY – správa bola upravená redakciou mojakultura.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím zadajte svoj kommentár!
Prosím zadajte svoje meno