Už o necelé dva mesiace (14. decembra) príde do kín film, v ktorom zistíme, ako sa z mladíka menom Willy stal najznámejší výrobca čokolády vo filmovom svete – Wonka! Timothée Chalamet, herec známy z filmov Interstallar, Duna či K zemi hľaď! sa predstaví v titulnej úlohe rozprávkového veľkofilmu, ktorý má podľa nových záberov všetky predpoklady ovládnuť vianočné kiná.

V príbehu sa dostaneme na začiatok kariéry známeho čokoládového čarodejníka… Keď sa Willy Wonka vráti zo svojich potuliek svetom a chce sa usadiť, nemá nič iné ako pár mincí vo vrecku a klobúk plný snov – jedným z nich je otvoriť si vlastný obchod s čokoládou. Jeho plány ale prekazí zákerný Čokoládový kartel a ziskuchtivá pani Drhná. Vďaka svojmu dôvtipu, talentu a novým kamarátom zažije Willy veľké čokoládové dobrodružstvo, počas ktorého zistí, že hoci väčšina ľudí uprednostňuje chamtivosť pred dobrom, netreba strácať nádej – niekedy stačí len použiť svoju fantáziu!


Bohatú fantáziu tvorcov, na čele s režisérom Paulom Kingom, dokazuje aj nový trailer s doteraz nezverejnenými zábermi z filmu. Na plátnach kín sa bude pred Vianocami lietať na zväzku pestrofarebných balónov, tancovať na námestiach, utekať pred žirafami v kostole a liezť na čokoládové stromy… Chýbať nebude svojská postavička Umpa Lumpu, ktorého si s chuťou zahral Hugh Grant, herec najznámejší z romantických komédií Láska nebeská či Notting Hill. Medzi ďalšími tvárami, ktoré pri pozeraní vykúzlia úsmev na tvári, nájdeme Rowana Atkinsona (Mr. Bean, Johnny English), Sally Hawkins (Paddington, Podoba vody) či takmer nespoznateľne zamaskovanú Oliviu Colman (Vražda v Orient Exprese, Favoritka, Heartstopper).


Rodinný film Wonka prinesie v decembri do slovenských kín distribučná spoločnosť Continental film. Snímka bude premietaná v slovenskom znení, verziu pre IMAX ponúkne kino v pôvodnom znení s titulkami.


 

Zdroj: TS Peter Gašparík, PR manažér spoločnosti Continental film


Zdroj foto: Continental film

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím zadajte svoj kommentár!
Prosím zadajte svoje meno