Na sobotný Rodinný koncert, 12. 2. 2022, pozýva Slovenská filharmónia všetky deti s rodičmi. Stretnúť sa môžete  opäť v Koncertnej sieni Slovenskej filharmónie.

Podľa aktuálnych nariadení môžete obsadiť 50% kapacitu sály. Koncert sa bude konať v režime OP, do ktorého spadajú deti do 12 rokov. V priestoroch Slovenskej filharmónie je nutné mať prekryté horné dýchacie cesty respirátorom. Začíname o 16.00 h.


Hudobným popoludním v bratislavskej Redute vás bude sprevádzať Martin Vanek.  Členovia orchestra Slovenská filharmónia – hráči na plechové dychové nástroje vytvorili komorné zoskupenie s názvom  Slovak Brass Quintet v zložení –  Rastislav Suchan, trúbka, Ľubomír Kamenský, trúbka, Karol Nitran, lesný roh, Albert Hrubovčák, pozauna, Nikolaj Kanišák, tuba.


Ktoré sú plechové hudobné nástroje, z čoho sú vyrobené, ako vyzerajú a aký je ich zvuk? To všetko a oveľa viac sa dozviete na sobotnom koncerte. A samozrejme vypočujete si pestrý repertoár pre toto nástrojové zoskupenie. Koncert ako vždy zakončíme tombolou, v ktorej môžete získať pekné ceny.  


Vstupenky na koncert sú v predaji v Pokladnici SF alebo online na navstevnik.sk.


 

Zdroj: redakciu o koncerte informovala Martina Tolstova, tlačová tajomníčka SF
Zdroj foto: Alexander Trizuljak

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím zadajte svoj kommentár!
Prosím zadajte svoje meno