Tento víkend predbehol dokonca aj hollywoodske blockbustre Barbie a Oppenheimer, ktoré doteraz vládli v kinách. Film Nikdy nehovor nikdy videlo na Slovensku na veľkom plátne už takmer 50 000 divákov.

Slováci sa vo veľkom rozhodli spríjemniť si upršaný víkend feel-good filmom s Terezou KostkovouTomášom Maštalírom. Na vzťahovú komédiu Nikdy nehovor nikdy sa prišlo počas prvého víkendu pozrieť presne 39 504 divákov, čo je celkovo 5. najlepší výsledok premiérového víkendu v tomto roku. Zo slovenských filmov počas premiérového víkendu nemá zatiaľ Nikdy nehovor nikdy tento rok konkurenciu. Druhý najlepší otvárací víkend zaznamenal Invalid s takmer 23 000 divákmi po prvých 4 dňoch v kinách.


„Snažili sme sa urobiť obyčajný rodinný film a vyzerá to tak, že táto naša snaha našla u divákov odozvu. Za celý tím by som sa chcel všetkým divákom, ktorí sa prišli pozrieť na náš film, veľmi poďakovať,“ neskrýva radosť režisér filmu Braňo Mišík.


Premiéra filmu: režisér Braňo Mišík s hercami

Novinka od producentov kinohitov Všetko alebo nič, Príliš osobná známosť či V lete ti poviem, ako sa mám dokázala tento víkend rovnocenne konkurovať aj silnej hollywoodskej produkcii a stala sa tak aktuálnou jednotkou v kinách. Spolu s predpremiérami už má na konte bezmála krásnych 50 000 divákov.


„Tešíme sa z veľa pozitívnych správ a ohlasov od divákov, ktorí na náš film prišli a tak nás aj podporili. Film sme točili so zámerom priniesť ľuďom feel-good film a verím, že sa nám to podarilo.  Ďakujem všetkým, ktorí s nami pri tvorbe tohto filmu boli a verili, že všetko zlé  je na niečo dobre,“ dodala producentka filmu Oľga Núñezová zo spoločnosti NUNEZ NFE.


Film Nikdy nehovor nikdy od režiséra Braňa Mišíka (Klamstvo, Priznanie, Hniezdo) je dôkazom toho, že všetko zlé môže byť aj na niečo dobré. Hlavných hrdinov Naďu (Tereza Kostková) a Petra (Tomáš Maštalír) stretávame v čase rozpadu ich manželstiev. Petrov vzťah s manželkou Lenkou (Lenka Krobotová) ochladol dlhým odlúčením pre jej prácu na misiách v Afrike. Nadin manžel Viktor (Marek Majeský) sa pre zmenu opäť raz „zamiloval“  do mladšej ženy. Nevinná zrážka áut Nade a Petra má za následok, že začnú na seba narážať aj v bežnom živote.

V ďalších úlohách sa predstavia Ondřej Sokol, Hana Holišová, Jana Kovalčiková, Lucia Siposová, Juraj Hrčka, Štefan Martinovič, Juraj „Šoko“ Tabaček, Branislav Bystriansky, Dominika Mirgová, ako aj detské herecké talenty. Titulnú pieseň k filmu s názvom Všetko sa môže stať naspieval Paľo Habera.

Film Nikdy nehovor nikdy vznikol v produkcii spoločností NUNEZ NFE, TRINITY PICTURES a JOY DEPARTMENT. Distribútorom je spoločnosť BONTONFILM.

Zdroj: redakciu informovala Lucia Muráriková, Bontonfilm SK

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím zadajte svoj kommentár!
Prosím zadajte svoje meno