Festival Cesta srdca sa opäť vracia a otvára brány pre všetkých, ktorí sa rozhodli kráčať nevšednou, odvážnou životnou cestou. Podujatie, ktoré je zasvätené podpore a oslave ľudí, ktorí všemožne vytvárajú pekné veci a robia svet krajším, sa bude konať od 9. do 11. júna 2023 v krásnom prostredí neďaleko obce Hrušov.

Podujatie, ktorého hlavným cieľom je inšpirovať, povzbudiť a spojiť ľudí, prináša hudobné vystúpenia od viacerých talentovaných umelcov, no zapojení sú aj výtvarníci, ktorí budú mať na festivale skupinovú vernisáž. Sprievodným programom budú diskusie a workshopy so zameraním na hudobné nástroje, komunitný život, komunikáciu, tanec a ďalšie a samozrejme nebude chýbať ani program pre deti.


Na tohtoročnej Ceste srdca sa môžete tešiť na nezabudnuteľný line-up, ktorý ponúka širokú škálu žánrov a zážitkov pre všetkých návštevníkov. Medzi vystupujúcimi nájdeme zvučné mená ako známy bard Miloslav Kollár, Samčo brat dážďoviek, kapela Klipers, pesničkári Petiar, Noeho Kanoe a nimi sa rôznorodosť festivalového programu zďaleka nekončí. Po minuloročnom úspechu bude Alapastel&Kikon opäť hrať ambientnú hudbu celú noc, na tzv. prespávacom koncerte, ktorý si budú návštevníci môcť vychutnávať v celom areáli počas sobotňajšej noci.


Pripravený je aj ecstatic dance dj set, hlasový workshop “Znej” Mirky Króner, diskusia s Vladimírom “Potkanom” Potančokom o jednoduchých hudobných nástrojoch aj s možnosťou ich výroby, akrojóga, ranné meditácie a mnoho ďalšieho.


“Festival poskytuje priestor na odpočinok, relaxáciu a obnovenie energie. Chceme spolu s účastníkmi zažiť víkend, ktorý nás všetkých nabije pozitívnou energiou a inšpiruje ku krásnym veciam. Tak ako aj minulý rok, veríme, že sa nám podarí vytvoriť nevšedné a výnimočné chvíle, ktoré nás spoja a obohatia náš život,” opisujú podujatie organizátori.


Pre viac informácií a aktuálne aktualizácie o Festivale Cesta srdca, navštívte oficiálnu webovú stránku festivalu a sledujte Facebookovú udalosť.

Redakciu informovala Belinda Rašnerová. 

 

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím zadajte svoj kommentár!
Prosím zadajte svoje meno