Pokojné Vianoce a šťastlivý nový rok!

Redakcia mojakultura.sk praje partnerom, priaznivcom, podporovateľom, fanúšikom, čitateľom a všetkým ľuďom, ktorým nie je kultúra ľahostajná, požehnané Vianoce a PF 2020.


Veríme, že Vianočné sviatky prežijete v kruhu rodiny a najmä v pokoji a pohode. Hoci často dnes zabúdame na ozajstnú – duchovnú podstatu týchto kresťanských sviatkov, naša redakcia nechce moralizovať a diktovať, ako ich máte prežiť. Ak chcete potešiť svojich najbližších – obdarujte ich a nevšímajte si reči o mamone. Na darčekoch predsa nie je nič zlé ani scestné. Venujeme si ich navzájom, keď majú naši najbližší rôzne sviatky, tak prečo nie na Vianoce? Je to každého osobná vec a najmä sa každý môže slobodne rozhodnúť, akú cestu si zvolí. Nezabúdajte, že tak, ako nemáme právo súdiť my, nemá právo súdiť nikto z nás. Takúto výsadu má len jeden jediný a aj ten je natoľko veľkorysý, že to istotne nerobí…
Pre nás ste naším najcennejším darčekom, ktorý si v tento deň pod stromčekom nájdeme, vy – naši čitatelia, priaznivci a fanúšikovia, ktorí nám zachovávate priazeň. Je až neuveriteľné, že od marca 2019, odkedy sme spustili redizajnovaný portál, počet našich čitateľov každý mesiac stúpa. Robí nám to obrovskú radosť, keď vidíme, že ľuďom na Slovensku kultúra nie je ľahostajná, pretože nám v redakcii nesmierne záleží na tom, aby sme ju čo najintenzívnejšie propagovali a dávali do povedomia umenie a rozmanité kultúrne podujatia formou recenzií, rozhovorov, Týždenníka, relácie Hosť v štúdiu, nového formátu KINOTIP a snažíme sa pritom zmapovať umenie rozmanitých žánrov tak, aby nikto z vás neostal ochudobnený. Počet stúpajúcich priaznivcov svedčí o tom, že na Slovensku sú ľudia, ktorým na kultúre záleží. A práve to nás hreje pri srdci, vďaka tomu budú Vianoce v našej redakcii také krásne a láskyplné.
Aj v novom roku s takým magickým číslom 2020, ktorý sa už nezadržateľne blíži, sa budeme stále snažiť prinášať vám čo najzaujímavejšie informácie, neustále pracovať na inováciách nášho portálu, aby naše spravodajstvo a publicistika boli čo najprofesionálnejšie, najatraktívnejšie a zároveň sa aj naďalej náš portál profiloval ako ten, ktorý je určený pre náročnejšieho čitateľa a diváka. Budeme sa aj naďalej koncentrovať na kvalitu na úkor kvantity, pretože si myslíme, že nie je „umenie“ zahltiť čitateľa lacnými a prázdnymi informáciami, ktorých je v súčasnej dobe kvantum, ale naopak, kvalifikovanými, odbornými článkami a publicistickými reláciami mapujúcimi umenie s hlbšou výpovednou hodnotou.
Ďakujeme vám preto všetkým, rovnako aj našim partnerom a mediálnym partnerom za pomoc, ktorú si vážime a čitateľom a divákom za spätnú väzbu, ktorá je pre nás dôležitá a vždy nás posúva vpred. Rovnako patrí vďaka aj našim neprajníkom, pretože niekedy to môže znamenať signál, že prácu, ktorú robíme, robíme dobre 🙂 A taktiež im prajeme pokojné Vianoce bez stresu a šťastný nový rok.

Zdroj textu a foto: Tím redakcie mojakultura.sk


ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím zadajte svoj kommentár!
Prosím zadajte svoje meno