Mráz uprostred leta značí najvyššiu pohotovosť pre Krotiteľov duchov

Itafilm prináša piaty film slávnej duchárskej komediálnej série pod názvom Krotitelia duchov: Mrazivá hrozba, ktorý nadväzuje na udalosti predchádzajúceho filmu Afterlife.

Nových aj starých známych Krotiteľov spájajú putá, vďaka ktorým sú spriaznení omnoho viac, než len odvahou čeliť otravným prízrakom. A hoci už pár apokalýps odvrátili, tentokrát do New Yorku vstúpi starodávna hrozba, z ktorej im mráz bude chodiť po chrbte, a ktorá ich spojené sily vystaví skúške, akú ešte nezažili. 


Fanúšikovia nesmrteľnej značky sa môžu tešiť na herecké obsadenie – v úlohe Garyho a Callie opäť uvidia Paula Rudda a Carrie Coon. Jej syna Trevora hrá Finn Wolfhard (Stranger Things) a dcéru Phoebe zase Mckenna Grace (Gifted, Captain Marvel). Samozrejme nemôžu chýbať starí známi Bill Murray, Dan Aykroyd či Ernie Hudson.


Pozrite si zatiaľ prvú ukážku. Viac informácií prinesieme čoskoro.


Synopsa: Nesmrteľná značka Krotitelia duchov prichádza s ďalším pokračovaním! Callie (Carrie Coon) a Gary (Paul Rudd) sa s deťmi po udalostiach z roku 2021 usadia v New Yorku a naplno sa venujú pomoci tým, ktorých trápia nepríjemní duchovia a prízraky. Keď však mesto uprostred leta náhle zamrzne, je jasné, že noví Krotitelia majú dočinenia s hrozbou, s akou sa ešte nestretli…


 

Zdroj: Zuzana Vašková, PR manažérka

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím zadajte svoj kommentár!
Prosím zadajte svoje meno