Pozrite si herecký koncert slovenských, českých i rumunských hviezd v novom TRAILERI.

Po úspechoch kinohitov Všetko alebo nič a Príliš osobná známosť prichádza na plátna kín tretí celovečerný film na motívy knižného bestselleru Evity Twardzik. Komédia V LETE TI POVIEM, AKO SA MÁM od režisérky Marty Ferencovej sa objaví v kinách počas valentínskeho týždňa, 17. februára 2022.

Sviatok zamilovaných prinesie na plátna kín príbeh partie štyridsiatnikov, ktorý nie je len o hľadaní lásky a šťastia, ale aj o sile priateľstva, v duchu hesla PRIATELIA RODINA, KTORÚ SI VYBERIEŠ.


V hlavných úlohách sa predstavia slovenské i české herecké hviezdy a diváci tiež tiež budú mať možnosť spoznať aj trio rumunských protagonistov.

Tesne pred Vianocami oznámi Ivane (Tereza Kostková), ktorá žije len pre rodinu, jej manžel Martin (Marián Miezga) vec, ktorá jej zničí sviatky, a o ktorej vie len ich spoločná kamarátka Adriana (Dana Rogoz), rozvodová právnička. Tá sa ako jediná z partie nevydala a nemá deti. Žije sama, ale udržiava pomer so svojim šéfom Filipom (Martin Hofmann).

Ďalšia z partie Ela (Andreea Vasile) je známa televízna moderátorka, ktorá vedie harmonický život s prekladateľom kníh Andrejom (Ondřej Sokol) a ich desaťročnými synmi dvojičkami. Keď sa po rokoch nečakane neobjaví Elina bývalá láska Dávid (Ján Koleník) prechádza jej manželstvo ťažkou skúškou dôvery.

Partiu uzatvára majiteľ reštaurácie Vlado (Pavel Bartos), ktorý sa po rozvode s Vierou (Soňa Norisová) druhýkrát oženil s mladšou Broňou (Dominika Morávková). Po skúsenostiach z predošlého vzťahu si neželá, aby jeho žena pracovala, tak Broňa robí všetko pre to, aby sa o jej pracovných aktivitách nedozvedel. Ela jej v tom pomáha.


Spleť tajomstiev, ktoré majú medzi sebou nielen páry, ale aj samotní priatelia, sa začne ešte viac zamotávať, keď sa na Adrianu obráti premiérova manželka (Petra Vajdová) a chce svojho muža (Jaroslav Plesl) opustiť v čase predvolebnej kampane...

Film je o reálnych a zároveň vtipných situáciách, ktoré prináša život. Komédia, v ktorej sa nájdeme všetci…

Slovenská distribučná premiéra je naplánovaná na 17. február 2022.
Film V LETE TI POVIEM, AKO SA MÁM do kín uvádza spoločnosť Continental.

 

Zdroj: TS Peter Gašparík, PR manažér spoločnosti Continental film


 

 
 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím zadajte svoj kommentár!
Prosím zadajte svoje meno