Nový kabaret, ktorý prinesie do nášho hlavného mesta úplne odlišný typ zábavy v štýle, ako ho poznajú v Las Vegas či ďalších známych metropolách, odštartuje svoje tematicky ladené večery s hudobno-tanečnými produkciami 1. septembra 2020.


Už 1. septembra sa otvorí CABARET Rebuy Stars Bratislava – nový, multifunkčný zábavný priestor, ktorý poskytne nielen komfortnú a príťažlivú možnosť sebarealizácie pre umelcov, ale najmä kvalitnú zábavu pre návštevníkov. To, čo je v zahraničí už dlhé roky samozrejmosťou, bude na Slovensku novinkou. Kabarety značky Rebuy Stars totiž fungujú s veľkým úspechom v mestách ako napríklad Záhreb či Varaždin, kde svojím programom tešia nielen domáce publikum, ale aj zahraničných turistov.


Kabaret bol v histórii definovaný ako forma divadelnej zábavy spojenej s hudbou, tancom, piesňou, scénickými výstupmi, kľúčové bolo aj prostredie, kde sa umelecká forma prednášala. Či už to bola štýlová francúzska krčmička alebo to bolo luxusné americké kasíno či svetoznámy Moulin Rouge, kde sa pripravilo javisko pre účinkujúcich a stoly pre návštevníkov. Ľudia si tam chodili oddýchnuť, zabaviť sa na celý večer a popri tom si vychutnali dobré jedlo a nápoje. Tento spôsob zábavy prežíval niekoľko stáročí a až dodnes žije v rôznych obdobách, viac, či menej štýlových.


S otvorením nového, najväčšieho kasína na Slovensku, sa na jeseň otvára aj nový priestor CABARET Rebuy Stars Bratislava, ktorý je na najvyššom poschodí moderného objektu sídliaceho v blízkosti bratislavského letiska. „Bude prevádzkovaný ako multifunkčný priestor, kde si návštevníci budú môcť vypočuť dobrú hudbu, pozrieť si tanečnú show, nebudú chýbať ani tematicky ladené večery – napríklad oldies parties, šansónový večer, latinoshow, tradičný americký jazz a mnohé ďalšie podujatia. Dramaturgiu väčšiny eventov plánujeme ako hudobno-tanečné produkcie a celovečerné šouprogramy, aké na Slovensku doposiaľ chýbajú. Chceme, aby sa u nás každý jeden návštevník cítil komfortne a už od prvého momentu – pred vstupom do priestorov Cabaret-u, nadobudol pocit, že zábava sa začala. Neponúkame preto tradičný typ koncertu, na ktorý ľudia prídu a po jednej krátkej pauze sa večer končí, naopak. Naše kabaretné eventy nebudú striktne ohraničené časom, návštevníci nebudú mať pocit presného harmonogramu a popri hudobno-tanečných produkciách a veľkých šouprogramoch sa budú môcť porozprávať, vychutnať kvalitné občerstvenie, odfotiť sa s umelcami, zatancovať si a celkovo si užiť plnohodnotný večer s mnohými ďalšími bonusmi, ktoré im ponúkneme,“ hovorí manažér CABARET-u Rebuy Stars Bratislava, Anton Faraonov. Prvým eventom bude energická a temperamentná LATINOSHOW Dominiky Titkovej, ktorá bude v Bratislave uvedená po prvýkrát.


CABARET bude otvorený len počas dní eventov dve hodiny pred začiatkom podujatia, program bude mať dve časti so začiatkom o 20:00 s jednou 30-minútovou prestávkou, pričom trvanie nebude časovo obmedzené. „Skrátka, ak sa raz návštevníci budú dobre baviť a cítiť sa u nás príjemne, určite im neplánujeme pripomínať, že program sa už skončil. Zábava sa v našom CABARET-e končí až v momente, keď sa tak vy sami rozhodnete. Dress code smart casual, kvalitní umelci, krásne exkluzívne priestory, výhľad na nočnú Bratislavu či fotostena v podobe malého pódia, vďaka ktorej sa každý môže aspoň na chvíľu ocitnúť na javisku – to všetko sľubuje návštevníkom nevšedný zážitok,“ dopĺňa Anton Faraonov.

Sedenie bude zabezpečené pri stoloch a vo VIP boxoch: budú dostupné tri kategórie vstupeniek: I. kategória: VIP BOXY – 6 miestne boxy II. kategória: stoly pre 4 osoby v blízkosti pódia III. kategória voľné sedenie, vysoké stoly pre 4 osoby umiestnené za VIP boxami. Kapacita priestoru je približne 200 ľudí a vo vstupenkách prvej a druhej kategórie je zahrnutý aj welcome drink a občerstvenie.

Oficiálne už bol CABARET Rebuy Stars Bratislava otvorený jedným podujatím, ktoré však bolo pre uzavretú spoločnosť, nakoľko bolo určené pre partnerov. Hosťom večera bola so svojou burlesque show nemecká skupina Die Gl’Amouresque a jej headlinerka Lola La Tease. Následné otvorenie pre verejnosť však prerušila pandémia. Priaznivci kvalitnej hudby, ktorí sledovali počas „korona obdobia“ online koncerty na sociálnych sieťach, určite zaregistrovali, že niekoľko streamov bez publika sa uskutočnilo už aj z priestorov z tohto CABARET-u. Majiteľ kasína sa totiž rozhodol poskytnúť ich bezodplatne za účelom podpory kultúry v tomto období, samozrejme, za dodržania prísnych hygienických a bezpečnostných opatrení. Muzikanti, ktorí dovtedy hrali online zo svojich obývačiek uznali, že priestory dýchajú krásou a noblesou, no najmä vkusom. „Pre všetkých fanúšikov dobrej hudby sme podporili online koncerty Janky Dekánkovej a Ladislava Fančoviča, skupiny Cigánski Diabli, a dva koncerty Jána Berkyho Mrenicu mladšieho. Aj keď to bola pre mňa nová skúsenosť, snímať koncerty bez publika, verím, že táto doba sa už nevráti a už budeme prinášať produkcie ľuďom len naživo a tak, aby sa ich aj reálne mohli zúčastniť a užiť si ich atmosféru,“ spomína Anton Faraonov, ktorý zabezpečoval spoločne s tímom vysielanie spomínaných koncertov online.

Dnes už má budova efektný vizuál aj zvonka, takže je priam nemožné nevšimnúť si ju. Dramaturgia eventov je pripravená až do konca roka 2020 a tematicky ladené večery ponúkajú široké spektrum zábavy pre všetkých. Nepochybne si tam každý nájde kúsok rozptýlenia a relaxu, lebo kvalitnú zábavu si v živote raz za čas treba dopriať.

Spoločnosť Rebuy Stars finančne podporuje talentované osobnosti v oblasti športu a kultúry. Je partnerom a podporovateľom mnohých kultúrnych a športových podujatí na Slovensku v rámci projektu Rebuy Stars podporuje na ceste k úspechu. Zároveň patrí aj medzi hlavných partnerov portálu Moja Kultúra.
Naša redakcia si ctí poskytovanie korektných a úplných informácií čitateľom, aj z tohto dôvodu túto skutočnosť uvádzame. Finančnú podporu zo strany Rebuy Stars si vážime, pretože v súčasnosti sa len málo súkromných subjektov rozhodne podporovať kultúru. Zároveň vyjadrujeme aj potešenie, že spoločnosť sa rozhodla nielen podporovať, ale aj organizovať kultúrno-spoločenské podujatia.

Zdroj: TS Rebuy Stars SK – doplnené redakciou mojakultura.sk
Zdroj foto: Rebuy Stars SK

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím zadajte svoj kommentár!
Prosím zadajte svoje meno