Ak patríte medzi milovníkov divadla, pripravte sa na neobyčajnú jazdu dychberúcim svetom fantázie a zázrakov. Prijmite naše pozvanie na hrad Červený Kameň, kde sme si pre Vás práve počas veľkonočných sviatkov v dňoch 8. – 10. apríla 2023 pripravili divadelné prehliadky Alica v krajine zázrakov. Pre veľký divácky úspech sa k nám Alica vracia už tretí rok za sebou!

Asi každý z Vás pozná príbeh Alice v krajine zázrakov od Lewisa Carrolla, ale určite ste ho ešte nikdy nevideli spracovaný podobným spôsobom. V našom podmanivom divadelnom predstavení budete nielen svedkami, ale aj účastníkmi najznámejších scén z literárnej klasiky. Stretnite sa so samotnou Alicou spolu so srdcovou kráľovnou, šialeným klobučníkom alebo mačkou Škľabkou.


Dej sa bude odohrávať v neopakovateľnom prostredí hradu Červený Kameň, kde Vás očarí nádherná architektúra a fascinujúce pivničné priestory. Vynikajúci herci, kostýmy, make-up, efekty a oslnivá scénografia vás vtiahnu do fantazijného sveta ako nikdy predtým. Ak chcete vidieť fantastické divadlo v ešte krajšom prostredí a vychutnať si príbeh, ktorý poznáte, vnímaný úplne iným pohľadom, netreba už o ničom ďalej rozmýšľať. Navštívte hrad Červený Kameň a nezmeškajte túto úžasnú príležitosť.


Začiatok prehliadky je každú celú hodinu od 10.00 do 16.00 hod. (s prestávkou o 13.00 hod.) Vstupenky si môžete zakúpiť online prostredníctvom aplikácie GoOut alebo priamo na mieste v dňoch podujatia. Tešíme sa na stretnutie s Vami.


Zdroj: TS Slovenské národné múzeum – Múzeum Červený Kameň


ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím zadajte svoj kommentár!
Prosím zadajte svoje meno