Štátne divadlo Košice na základe rozhodnutia Vlády SR o zákaze vychádzania a v záujme bezpečnosti a ochrany zdravia ruší do 19. decembra všetky plánované predstavenia v Historickej budove ŠDKE aj na Malej scéne ŠDKE. Zároveň bude do 19. decembra zatvorená aj denná pokladňa ŠDKE.

“Ďakujeme všetkým Vám, ktorí ste aj v týchto neľahkých časoch zachovali divadlu svoju priazeň a navštevovali naše predstavenia aj za obmedzení vyplývajúcich z COVID automatu. Budeme sa snažiť aj v období lockdownu byť s Vami v kontakte prostredníctvom našich sociálnych sietí. Veríme, že spoločnou zodpovednosťou a spoločnými silami dokážeme zvrátiť nepriaznivý vývoj pandémie a čoskoro sa s Vami opäť budeme môcť stretnúť naživo,” znie stanovisko ŠDKE.


Návštevníci, ktorí majú zakúpené vstupenky na zrušené predstavenia môžu o vrátenie vstupného požiadať písomne e-mailom na adrese sales@sdke.sk s uvedením čísla účtu vo formáte IBAN. K žiadosti je potrebné priložiť vstupenky v elektronickej podobe – sken resp. elektronická vstupenka zo stránky www.navstevnik.sk. Stornované vstupné bude divadlo priebežne vyplácať. Žiadosť o vrátenie vstupného podľa predchádzajúcich podmienok je potrebné podať najneskôr do 2 rokov od zrušenia predstavenia, inak nárok na vrátenie vstupného zaniká v zmysle príslušných právnych predpisov.


 

Zdroj: Svjatoslav Dohovič, web editor a PR


Zdroj foto: Joseph Marčinský 


ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím zadajte svoj kommentár!
Prosím zadajte svoje meno