Divadelné predstavenie Na srdci mi hraj! má obrovský divácky úspech. Jeho tvorcovia sa preto rozhodli, že predstavenie uvedú pod holým nebom. Už len pár dní máte na to, aby ste si mohli kúpiť vstupenky za výhodnú cenu.

Divadelné predstavenie plné hitov Karola Duchoňa po prvý krát pod holým nebom v Amfiteátri vo Východnej. Ako bonus po predstavení video retro diskotéka, na ktorej sa zabavíte až do rána, ako za starých dobrých čias.


19:00 otvorenie brán
20:30 predstavenie Na srdci mi hraj!
22:30 autogramiáda s hercami


23:00 video retro diskotéka


Pravdivý príbeh ožije krásnou hudbou a výbornými činohernými výkonmi v réžii Karola Vosátka.


Najväčšie hity v podaní Karola Csina a Martina Gyimesiho ako Zem pamätá, V slovenských dolinách, Smútok krásnych dievčat, Čardáš dvoch sŕdc, Pieseň o decembri, Na srdci mi hraj, Cítim, Tancujem s tebou rád, Elena, Hrám hrám, Primášovo srdce, Dievča z Budmeríc, Mám ťa rád, Mám ľudí rád, Šiel, šiel, S úsmevom a….to si už organizátori nechávajú ako prekvapenie.

Zažite Karola Duchoňa od výhry až po prehru. Od jeho najväčšej slávy po strmý pád. Príbeh zachytáva životnú dráhu tohto muža, od bezstarostnej mladosti cez bohémsky život až po tragický a smutný koniec. Ponecháva otázku v pozadí, či sa nedalo „zachrániť“ túto legendu, či si dostatočne vážime skutočné talenty a osobnosti. Či dokážeme vnímať nemý krik zdanlivo úspešného, bezprostredného človeka milujúceho život. Či za jeho ľahkosťou dokážeme rozoznať strach a potrebu obyčajnej pomoci.

Dušan Cinkota ako Karol Duchoň v Očistci v muzikáli Na srdci mi hraj!

Tento príbeh nebude len mapovaním úspechov vynikajúceho umelca v podobe jeho najväčších hitov, ale najmä potreba vnímania toho druhého „ja“, a to život obyčajného človeka. Dovolíme divákom vojsť do duše tohto nášho velikána až do špiku jeho intimity, odkryť pozlátku šoubiznisu, vzostupy, pády, úspechy a neúspechy. No za všetkým tým musíme ukázať jeho túžbu nikdy sa nevzdať a precítiť naplno chuť života. Lebo ako sa hovorí… „Žiť je umením života“.Hrajú:
Karol: Martin Gyimesi 
Duchoň: Dušan Cinkota
Anjel: Peter Trník 
Mužské postavy: Michal Spielmann, Michal Rosík, Rado Konečný a Michal Kalafut
Ženské postavy: Eva Sakálová, Katka Ivanková a Gabriela Csinová
Námet: Andrea Kozáková
Réžia a scenár: Karol Vosátko
Hudobná réžia: Vladimír Valovič
Choreografia: Laco Cmorej
Kostýmy: Janka Kaňáková Šuchovenová a Renáta Šimuničová
Svetelný dizajn: Róbert Polák
Svetelná a zvuková spolupráca: Music Render – Vladimír Kaňák
Zvukový dizajn: Laco Loderer a Ján Jankó

https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/na-srdci-mi-hraj-2023-07-29/

 

Vstupenky za zvýhodnenú cenu si môžete zakúpiť iba do 29.júna.

 

Zdroj: redakciu o podujatí informovala autorka námetu Andrea Kozáková

Foto: Daša Šimeková

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím zadajte svoj kommentár!
Prosím zadajte svoje meno