KINO ARÉNA – filmy, ktoré musíte vidieť!

Ultimatívne Kino Aréna prináša každý štvrtý štvrtok v mesiaci na plátno Divadla Aréna dva skvosty domácej a svetovej kinematografie v nevídanej blue-ray a HD kvalite. 


27.6.2019 o 17:00 | ŽIARLIVÉ ŽENY v hlavnej úlohe s jubilujúcou slovenskou herečkou Evou Krížikovou – VSTUP VOĽNÝ

Klasická komédia talianskeho autora C. Goldoniho, ktorá sa vysmieva žiarlivosti manželiek. Ich podozrenia sa ukážu ako bezdôvodné, keď výjde pravda na povrch a dozvedia sa, po čo vlastne chodili ich muži k peknej vdovičke – pani Lucrezii. Televízna komédia bola nakrútená v roku 1971.


Hrajú: Zdena Grúberová, Jozef Dóczy, Eva Krížiková, Ivan Letko, Elena Zvaríková-Pappová, Ida Rapaičová, Sylvia Turbová, Jozef Adamovič, Ľubo Roman, Viera Radványiová, Eva Dulková, Božena Slabejová, František Desset, Tomáš Raček, Oľga Vronská


27.06.2019 o 19:00 | PRÁZDNINY PÁNA HULOTA – letná komédia francúzskeho filmára Jacquesa Tatiho po prvýkrát v HD KVALITE.

Spoločnosť ľudí, ktorí sa prišli rekreovať k Atlantiku, tvoria zástupcovia rôznych európskych národov. Napriek tomu, že všetci opúšťajú svoje každodenné stereotypy, ani zďaleka neodhadzujú svoj charakter a zažité spôsoby. Zatiaľ, čo sa táto multinárodná spoločnosť zaoberá drobnými problémami ľudí na prázdninách, z rozhlasu znejú správy a komentáre zásadných politických a hospodárskych problémov doby. Šum mora, hostia, hotely, plavčíci, hrajúce sa deti – a uprostred tohto všetkého pán Hulot, ktorý pokazí všetko, do čoho sa pustí.

Letná komédia francúzskeho filmára Jacquesa Tatiho (1909-1982) po prvýkrát v HD kvalite.

Film divadlo Aréna uvádza v pôvodnom znení s titulkami.

Zdroj: Divadlo Aréna a redakcia mojakultura.sk
Zdroj foto: archív, Divadlo Aréna

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím zadajte svoj kommentár!
Prosím zadajte svoje meno