Aj napriek prísnym opatreniam kultúra prežíva vo virtuálnom svete prostredníctvom portálu navstevnik.online. Vďaka nemu si môžete v pohodlí domova vychutnať nielen skvelé divadelné diela, ba dokonca si aj zatancovať. Napríklad už dnes o 20:00 spoločne s baletom ŠKDE a predstavením VEČER KLASICKÉHO TANCA.

Súbor Štátneho divadla Košice ako jeden z mála prináša v tomto zložitom období do virtuálneho priestoru zmes záznamov starších diel, ale aj úplné novinky, medzi ktorými nechýba napríklad ani výber najkrajších choreografií z klasického baletného repertoáru. Labutie jazero, Spiaca krásavica, Plamene Paríža, Luskáčik, Giselle a ďalšie, si môžete užiť už dnes večer prostredníctvom VEČERA KLASICKÉHO TANCA.


Sólisti a zbor baletu sa predstavia vo fragmentoch svetových baletov spoločne so špeciálnym hosťom, ukrajinským tanečníkom a choreografom, ktorý je kritikmi označovaný za „tanečníka storočia“, bývalým sólistom baletu Viedenskej štátnej opery, Národného baletu v Kanade, riaditeľom Staatsballet v Berlíne a čestným profesorom ukrajinskej Akadémie choreografie, Vladimírom Malakhovom. A to si predsa žiadny milovník baletu nemôže nechať ujsť!  

E-vstupenky na predstavenie VEČER KLASICKÉHO TANCA nájdete na https://navstevnik.online/podujatie/vecer-klasickeho-tanca/


Spracovala: redakcia mojakultura.sk
Zdroj foto: archív ŠKDE

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím zadajte svoj kommentár!
Prosím zadajte svoje meno