Spoločný hit Camily Cabello a Shawna Mendeza, Señorita, je určite top skladbou tohto roka, už 6 týždňov je to najhranejšia pesnička v slovenskom rozhlasovom éteri.


Už aj na Slovensku túto skladbu prerobilo zopár interpretov, inštrumentálno –vokálne, alebo čisto inštrumentálne. Jedine vo verzii od For You nenájdete žiadne hudobné nástroje. Skladba aj videoklip sa natáčali vo vlastnej produkcii. O nahrávanie zvuku sa postaral Milan Masiarik v spolupráci s Emilom “Esso” Smoligom, pod mix a mastering sa podpísal Ján Zborovjan. Kameru a strih mal na starosti Kubo “Točič” Chochula. Videoklip režíroval Andrej Mann. O oblečenie a vizáž sa postarala Jana Kočišová. Skladbu zaranžovali spolu členovia vokálnej skupiny For You.


Vokálnu skupinu For You nie je potrebné zvlášť predstavovať. Poznáte ich aj vďaka spolupráci so Simou Martausovou, pri ktorej vznikla skladba a videoklip s názvom Nenahraditeľná. Známi sú aj úpravou aktuálnych svetových hitov do a capella štýlu, nepoužívajú nástroje, iba hlasy. Mnohé z týchto hitov spracovali aj v podobe videoklipov, ktorési môžete pozrieť na ich kanáli YouTube.


V súčasnosti sa venujú autorskej tvorbe. Začiatkom mája 2019 vydali vlastnú skladbu Tieň. Od septembra 2019 nasadilo Rádio Slovensko do vysielania novú zvukovú grafiku, v ktorej isto spoznáte hlasy spevákov z For You. V decembri 2018 vokálna skupina vydala album s názvom Seasons.


Zdroj: TS FOR YOU

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím zadajte svoj kommentár!
Prosím zadajte svoje meno