Divadlo Aréna sa rozhodlo pripraviť špeciálne vianočné prekvapenie a potešiť nielen detského diváka, ale aj všetkých svojich fanúšikov a milovníkov divadla. Počas vianočných sviatkov bezplatne zverejní na svojom YouTube kanáli záznam divadelného spracovania rozprávky Popoluška.

Rozprávka o Popoluške nepochybne patrí k vianočným sviatkom, a hoci je všetkým dobre známa, diváci sa môžu tešiť na jej netradičné spracovanie, ktoré zaujme a pobaví nielen deti, ale aj dospelých.

Divadlo Aréna zverejní záznam rozprávky Popoluška na svojom YouTube kanáli, kde bude prístupný od 24.12.2021 (piatok) do 06.01.2022 (štvrtok). Detskí diváci, ale aj dospelí si ju tak budú môcť pozrieť bezplatne online z pohodlia svojho domova v ktoromkoľvek čase.


Odkaz na bezplatný online záznam predstavenia Divadlo Aréna bude uvedený na webovej stránke a sociálnych sieťach divadla.

Gabriel Tóth: POPOLUŠKA

Zverejnenie online záznamu predstavenia:

24.12.2021 (piatok) od 00:00 hod. – 6.1.2022 (štvrtok) do 24:00 hod.

 

Kde bolo, tam bolo, žila raz jedna Popoluška, jej dve škaredé sestry Žavota a Emerencia a zlá Macocha. Popoluška sa musí starať o celú rodinu – upratovať, umývať riad a variť…

Zrazu sa však objaví dobrá Víla a pomôže jej dostať sa na kráľovský bál. Tam sa do nej zamiluje krásny Princ a ako to už v rozprávkach býva – zlo je potrestané a víťazí nad ním láska a dobro.

Rozprávka je určená pre deti vo veku od 9 rokov.

Túto divadelnú hru podporil z verejných zdrojov Fond na podporu umenia.

Tvorcovia:

Scenár, texty piesní, hudba a réžia: Gabriel Tóth

Kostýmy: Veronika Keresztesová, Michaela Mokrá

 

Účinkujú:

Popoluška – Adela MOJŽIŠOVÁ

Macocha / Otec – Gabriel TÓTH

Žavota – Peter KADLEČÍK

Emerencia – Marián LABUDA ml.

Princ – Pavol PLEVČÍK


Víla – Kristína GREPPELOVÁ

 

Premiéra: 13. marca 2016, Divadlo Aréna

 

Zdroj: redakciu informoval Ján Lukáč, marketing a PR Divadla Aréna

Zdroj foto: archív Divadla Aréna


ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím zadajte svoj kommentár!
Prosím zadajte svoje meno