Vianočná pošta Slovenskej filharmónie

Slovenská filharmónia v spolupráci OZ DOMOV- DÚHA a CENTROM REPULS aj tento rok pokračuje vo výnimočnom vianočnom projekte, do ktorého sa môžeme zapojiť my všetci. Radi by sme aj tento rok potešili viaceré klientky centier, mamy s deťmi, ktoré budú Vianoce tráviť v svojich dočasných domovoch –  v Centre  pre deti a rodiny REPULS a v Krízovom stredisku DÚHA. Zakúpené vstupenky si nájdu pod stromčekom na Štedrý večer. Venujeme im príjemný zážitok na Rodinných koncertoch v Slovenskej filharmónii v roku 2024.

Od stredy 6. decembra do stredy 20. decembra 2023 môžete v Pokladnici Slovenskej filharmónie zakúpiť vstupenky pre jednu z mamičiek a jej deti, alebo pre deti  z Krízového strediska Dúha.


Zakúpené vstupenky im do 24. decembra doručíme. 


ANJELSKÉ vstupenky je možné uhradiť v cene od  3,-€ – 25,- €.


Ďakujeme, Slovenská filharmónia, Krízové stredisko DÚHA a Centrum pre deti a rodiny Repuls.  


Krízové stredisko DÚHA vzniklo a pomáha ohrozeným,  opusteným, týraným či zneužívaným ženám a ich deťom už osemnásť rokov. Slúži ako záchytné stredisko v prípade akútneho ohrozenia zdravia, života a riadnej výchovy maloletého dieťaťa.

Centrum pre deti a rodiny REPULS poskytuje nepretržitú profesionálnu podporu ľuďom, ktorí sa ocitli v krízovej životnej situácií predovšetkým pobytovou formou už desať rokov.

Zdroj: redakciu informovala Martina Tolstova, tlačová tajomníčka Slovenskej filharmónie

Foto: Alexander Trizuljak

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím zadajte svoj kommentár!
Prosím zadajte svoje meno