Načítám Akcie

« Všetky Akcie

  • This Akcia has passed.

Kým prídu Stouni… – ZRUŠENÉ

21. januára 2022 | 19:00 - 21:00

12€ – 35€

Pred koncertom Rolling Stones sa schádzajú rôzni ľudia – členovia ochranky, bedňáci, bufetári, promotéri, zdravotníci a, samozrejme, fanúšikovia. Tí noví, ale aj tí, ktorí s hudbou Rolling Stones prežili celý svoj život a tváre už majú rozryté vráskami. Tí všetci rozprávajú, čo pre nich Rolling Stones a rokenrol ako taký znamená. Rozprávajú o svojom živote, o jeho svetlých i temných stránkach a o tom, ako ich v tomto živote zachraňovala, oduševňovala, ale i rozčuľovala hudba. Rozprávajú o tom, ako formovala ich životné postoje, ako ventilovala ich frustrácie a ako bol od nej závislý ich emocionálny život. Inscenácia chce byť vážnym, ale aj vtipným zamyslením nad takým kultúrnym fenoménom, ako je rokenrol a jeho najživotaschopnejšie a najslávnejšie vtelenie – skupina The Rolling Stones. Dej inscenácie sa končí vo chvíli, keď sa dlhoočakávaný koncert začína.


Účinkujú: Robert Roth, Alexander Bárta, Daniel Fischer, Emil Horváth, Ondrej Kovaľ, Táňa Pauhofová, Kamila Magálová, Jana Oľhová, Emília Vášáryová, Marián Džubák (ako hosť)
Réžia: Matúš Bachynec
Dramaturgia: Daniel Majling
Scéna: Barbora Šajgalíková
Kostýmy: Ján Husár
Svetelný dizajn: Ján Ptačin
DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE
V zmysle aktuálnych protipandemických opatrení sa môžu na návšteve divadelného predstavenia v SND zúčastniť len osoby KOMPLETNE ZAOČKOVANÉ a tie, ktoré ochorenie covid PREKONALI pred nie viac ako 180 dňami. Deti od 2 do 12 rokov a 2 mesiacov, ktoré plánujú navštíviť niektoré z našich predstavení, budú na návštevu divadla v zmysle platnej vyhlášky potrebovať buď Ag test nie starší ako 48 hodín, alebo PCR test nie starší ako 72 hodín. Deti staršie ako 12 rokov a 2 mesiace musia byť v režime OP zaočkované alebo rovnako ako dospelí preukázať, že ochorenie covid PREKONALI pred nie viac ako 180 dňami.
V zmysle platnej vyhlášky pre vás hráme v režime OP pri 50% kapacite. Aj naďalej platí povinnosť mať prekryté horné dýchacie cesty respirátorom FFP2. Ďakujeme, že chránite seba i ostatných!
Facebookmail

Podrobnosti

Datum:
21. januára 2022
Čas:
19:00 - 21:00
Cena:
12€ – 35€
Akcia Tags:
,
Web:
https://snd.sk/predstavenie/13582/rolling-stones/2022-01-21/19-00

Miesto konania

Nová budova SND
Pribinova 17, Staré Mesto
Bratislava, Bratislavský 819 01 Slovenská republika
Telefon:
+421220472289
Web:
https://snd.sk/

Usporiadateľ

Slovenské národné divadlo