Po včerajšej generálke prvej tohtoročnej premiéry Činohry SND – inscenácie KÝM PRÍDU STOUNI... prišla z divadla správa, že predpremiéra a premiéry tohto titulu sú zrušené.

Tlačovku v divadle za prítomnosti hercov, tvorivého tímu a médií, zhodnotila tlačová tajomníčka SND Izabela Pažítková ako plnú optimizmu, o to viac ju mrzí správa, že Stouni v nasledujúcich dňoch do SND neprídu. „Pripravovaný nový titul KÝM PRÍDU STOUNI… teda predpremiéru 21. januára, premiéry 22. a 23. januára, ako aj predstavenie tohto titulu 25. januárarušíme pre zdravotnú indispozíciu jedného z účinkujúcich,“ znie informácia našej prvej scény, ktorú tlmočí Izabela Pažítková.


Dopĺňa šéf divadla: „Je nám to nesmierne ľúto. Zrušiť predstavenie deň pred premiérou je nočná mora každého divadelníka. Je za nami obrovské množstvo práce, všetko bolo pripravené, ale bohužiaľ, v tejto situácii musíme Stounov odložiť. Zdravie našich zamestnancov aj našich divákov je na prvom mieste,” hovorí generálny riaditeľ SND Matej Drlička


„V najbližších týždňoch nás čakajú zmeny a rušenie predstavení zo  zdravotných indispozícií. Verím, že zmeny budete s porozumením akceptovať, lebo zdravie je to najdôležitejšie a že spoločne trpezlivo prekonáme toto obdobie,“ uvádza riaditeľka Činohry SND Miriam Kičiňová. 

Predstavenia inscenácie Kým prídu Stouni od piatka do nedele SND ruší bez náhrady.


O zmenách predstavení v priebehu nasledujúceho týždňa Vás budeme čo najskôr informovať.

Zakúpené vstupenky majú diváci možnosť vrátiť, alebo zameniť nasledovným spôsobom:

  1. V priebehu sezóny 2021/ 2022 si vstupenky možno prísť kedykoľvek zameniť do pokladnice SND za iné požadované predstavenie.
  2. O vrátenie vstupného možno požiadať na adrese rezervacie@snd.sks uvedením čísla účtu a kódu banky (IBAN, SWIFT/BIC),

pričom treba k žiadosti priložiť naskenované, alebo originálne neoznačené vstupenky na refundáciu.

Žiadosť na vrátenie vstupného vie SND prijať iba v písomnej forme najneskôr do 2 rokov od zrušenia predstavenia,

inak nárok na vrátenie vstupného zaniká v zmysle príslušných právnych predpisov.
  
Ďakujeme divákom za priazeň a porozumenie a tešíme sa na ich najbližšiu návštevu v divadle.

 

Zdroj: TS Izabela Pažítková, tlačová tajomníčka SND

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím zadajte svoj kommentár!
Prosím zadajte svoje meno