V súvislosti so šírením koronavírusu COVID-19 a na základe rozhodnutia Ústredného krízového štábu Slovenskej republiky o zákaze kultúrnych, spoločenských a športových podujatí na obdobie 14 dní bude Štátne divadlo Košice s platnosťou od 10. marca pre verejnosť zatvorené.


Na základe príkazu generálneho riaditeľa ŠDKE Igora Dohoviča sa až do pondelka 23. marca vrátane rušia bez náhrady všetky predstavenia v Historickej budove aj na Malej scéne ŠDKE. Zatvorená bude aj denná pokladňa.


Návštevníci, ktorí majú zakúpené vstupenky na zrušené predstavenia (od 10. marca do 23. marca), môžu požiadať o vrátenie vstupného:


– písomne e-mailom na adrese sales@sdke.sk s uvedením čísla účtu vo formáte IBAN. K žiadosti je potrebné priložiť vstupenky v elektronickej podobe – sken resp. elektronická vstupenka zo stránky www.navstevnik.sk. Žiadosti návštevníkov bude ŠDKE vybavovať priebežne.
– v prípade, že nemajú možnosť o vrátenie vstupného požiadať elektronicky, môžu svoje vstupenky priniesť po 23. marci do dennej pokladne a vstupné im vrátime v hotovosti.
Žiadosť o vrátenie vstupného podľa predchádzajúcich podmienok je potrebné podať najneskôr do 2 rokov od zrušenia predstavenia, inak nárok na vrátenie vstupného zaniká v zmysle príslušných právnych predpisov.


Ďalšie informácie budeme poskytovať priebežne a budú zverejnené prostredníctvom sociálnych sietí a na webovom sídle www.sdke.sk.

Zdroj: PR ŠDKE

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím zadajte svoj kommentár!
Prosím zadajte svoje meno