Náš portál pred pár dňami spustil vynovenú aplikáciu, ktorú si môžete bezplatne do vašich mobilov stiahnuť aj vy. Ponúka informácie, aktuality, články, rozhovory a recenzie z nášho webu, to však nie je zďaleka všetko.

V novej, prehľadnejšej a rýchlejšej aplikácii nájdete všetky publikované články z oblasti divadla, hudby, filmu, výtvarného umenia a literatúry. Snažíme sa v nich zmapovať aj aktuálnu situáciu v kultúre na Slovensku, zverejňujeme tlačové správy, poskytujeme priestor rôznym respondentom v rozhovoroch a reflektujeme rozmanité podujatia v recenziách.

Okrem obsahu nášho portálu, ktorý sa pre našich čitateľov snažíme v našej redakcii aktualizovať na pravidelnej báze, nájdete v aplikácii Moja kultúra aj záložku Kalendár udalostí. Hoci v súčasnosti je kultúrny život obmedzený a existuje viac-menej len v online priestore, veríme, že časom bude aj Kalendár udalostí plný rozmanitých kultúrnych akcií.

Aplikácia okrem iného ponúka aj záložku Váš obsah pre organizátorov podujatí, kde priamo samotní organizátori môžu pridať vlastnú udalosť alebo tlačovú správu o pripravovanej kultúrnej akcii. Môžete teda našu aplikáciu využiť aj na propagáciu vašej činnosti, koncertu, divadelného predstavenia, filmového festivalu, hudobnej súťaže, premiéry, krstu CD, vernisáže, skrátka, čohokoľvek, čo s kultúrou a umením súvisí.

Možnosť Ankety ponúka naša aplikácia tiež a tak sme ju v našej redakcii „slávnostne“ odštartovali. Ak ste si už aplikáciu stiahli, budeme radi, ak sa do premiérovej anketovej otázky zapojíte.

Pre všetkých, ktorí ešte nemáte aplikáciu Moja kultúra: do svojho telefónu s Androidom si ju bezplatne môžete stiahnuť zo služby Google Play a pre telefóny s operačným systémom iOS ju nájdete v obchode AppStore.

Zdroj: mojakultura.sk


ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím zadajte svoj kommentár!
Prosím zadajte svoje meno