Ružinovské hodové slávnosti sa opäť vracajú a tento rok sľubujú ešte väčší zážitok z hudby a gastronómie. Dňa 23. a 24. septembra sa Park A. Hlinku v Ružinove stane miestom nekonečnej zábavy, a to vďaka pestrej a bohatej ponuke koncertov a chutného jedla. Hlavnou hviezdou bude vynikajúca česká speváčka Marie Rottrová so svojou hudobnou skupinou.

Jedným z hlavných lákadiel Ružinovských hodových slávností budú skvelé koncerty, ktoré potešia milovníkov hudby rôznych žánrov. Na pódiu sa predstavia známe mená a hudobné skupiny, vrátane obľúbených umelcov ako Kali, Miro Jaroš, Queenmania a Peter Pačut, Backwards, Fragile, Fíha Tralala, Monika Rigó a veľa ďalších.


Okrem hudobných prekvapení nebudú chýbať ani stánky s pestrou ponukou občerstvenia. Návštevníci sa budú môcť tešiť na výber tradičných slovenských jedál, ale aj medzinárodných gastronomických lahôdok.


Organizátori Ružinovských hodových slávností nezabudli aj na najmenších návštevníkov. Pripravené budú detské atrakcie a rôzne zábavné programy, aby si aj deti užili Ružinovské hody spolu s rodičmi.


Hlavnou megahviezdou večera bude ikona českej populárnej hudby Marie Rottrová „Lady Soul“, legenda, ktorej piesne miluje niekoľko generácií poslucháčov. Jej vystúpenie bude vrcholom Ružinovských hodov a zaručuje nezabudnuteľný zážitok všetkým prítomným.


„Máme veľkú radosť z toho, že môžeme opäť priniesť do Ružinova obľúbené hodové slávnosti. Verím, že to budú dva dni plné radosti a zábavy. Pripravili sme program pre všetky vekové kategórie a jeho súčasťou budú okrem iných aj koncerty od Mira Jaroša, ktorý určite urobí radosť deťom, cez Fragile, Kaliho až po spevácku ikonu Marie Rottrovú. Naším cieľom je vytvoriť príjemné a nezabudnuteľné chvíle, ktoré si všetci budú dlho pamätať,“ povedal starosta Ružinova, Martin Chren.

Ružinovské hodové slávnosti patria medzi najobľúbenejšie kultúrne podujatia v Bratislave, a každý rok prilákajú tisícky návštevníkov nielen z mesta, ale aj z okolia. Ich bohatý program a skvelá atmosféra robia z tohto podujatia skutočný hit pre všetkých, ktorí radi trávia čas v príjemnej spoločnosti, dobrej hudby a pochúťkach.

Celým dňom vás budú sprevádzať moderátori Martina Comisso a Richard Vrablec.

Vstup na podujatie je voľný.

Tešíme sa na stretnutie s vami na Ružinovských hodových slávnostiach a veríme, že spoločne si užijeme nezabudnuteľný zážitok!

Podrobný program a viac informácií na www.cultusruzinov.sk.

Program:

23.9. sobota

Park A. Hlinku
moderuje: Martina Comisso

15:00 ŠMOLKOVIA

16:30 FÍHA Tralala 

18:00 Monika Rigó

19:00 FRAGILE 

20:30 QUEENMANIA a PETER PAČUT

pred DK Ružinov

17:00 Ukupunktúra
kolotoče

Wetzlerov park
14:00 – 18:00 Rodinný trh Ružinovčanov
15:00 – 18:00 # BeActive Night zóna

24.9. nedeľa
Kostol sv. Vincenta

11:00 slávnostná hodová sv. omša

Park A. Hlinku
moderuje: Richard Vrablec

14:30 FS Karpaty 

16:00 MIRO JAROŠ      

17:30 THE BACKWARDS

19:00 KALI + DJ PETER PANN

20:30 Marie Rottrová so skupinou

pred DK Ružinov

17:00 Acylpyrin
kolotoče

Wetzlerov park
15:00 – 18:00 Detská zóna

Podujatie podporili

Organizátori: MČ Bratislava-Ružinov, CULTUS Ružinov

Hlavný mediálny partner: Rádio Sity
Partneri: Nový Ružinov – Bývajte, kde je radosť žiť, ProPark PARKING SOLUTIONS, Národné športové centrum, Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR, Fragolino 

Zdroj: PR článok, redakciu informoval Patrik Cucor, PR manažér

Titulná foto: Marie Rottrová

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím zadajte svoj kommentár!
Prosím zadajte svoje meno