Vianočné sviatky sa nám nezadržateľné blížia, prví nedočkavci začínajú zháňať darčeky pre svojich blízkych a do slovenských kín čoskoro dorazí jeden filmový darček. Rozprávkový film Teddyho Vianoce nás prenesie medzi hračky, ktoré žijú a majú svoje vlastné sny a túžby. Na plátna sa dostane už vo štvrtok 26. októbra.

Príbeh začne idylicky… Snehové vločky, trblietavé svetielka a vôňa Vianoc zaplavia vianočné trhy, keď malá Mariann zrazu objaví neuveriteľné tajomstvo: plyšový medvedík na poličke stánku práve pohol hlavou! Mariann hneď padne do oka, takže si nič neželá viac, ako dostať na Vianoce práve toto živé plyšové zvieratko. Teddy má ale iné plány – sníva o bohatom majiteľovi, ktorý ho bude rozmaznávať. Keď však medvedíka odvedú do starej drevárne, bude potrebovať pomoc od kamarátskeho ježka Bolla, aby si uvedomil, na čom v živote skutočne záleží.


Zábery z filmu naznačujú, že nás čaká zábavný, dojímavý i poučný príbeh pre celú rodinu, ktorý nám v kinách naštartuje vianočnú atmosféru. Tešiť sa môžeme na skúsených dabingových hercov a herečky, ktorí v slovenskom znení prepožičali postavám svoje hlasy – sú medzi nimi napríklad Peter Sklár, Oliver Boublík, Zuzana Porubjaková, Rastislav Sokol či Danica Jurčová, alebo talentovaná detská herečka Alžbeta Karpatová.


Rozprávku Teddyho Vianoce na plátna kín už o pár dní prinesú spoločnosti FOXX MEDIA GROUPContinental film.


 

Zdroj: TS Peter Gašparík, PR manažér spoločnosti Continental film


Zdroj foto: Continental film

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím zadajte svoj kommentár!
Prosím zadajte svoje meno