Svoje herecké majstrovstvo už v septembri naplno rozbalia charizmatické megahviezdy Brad Pitt a George Clooney, ktorí sa naposledy stretli na pľaci v skvele zohratej lupičskej partii Dannyho Oceana, čo je už dobrých 15 rokov.

V novej akčnej komédii Vlci však o zohratosti nemôže byť ani slovo. Pitt a Clooney po 15 rokoch znova spolu na veľkom plátne sa totiž predstavia ako elitní čističi, ktorí upratujú miesta činu a iných nehôd – výhradne ako vlci samotári. Jedného dňa sa však na džobe znenazdajky objavia obaja a k svojej veľkej frustrácii sú nútení spolupracovať. Čo všetko by sa len mohlo v ich bežnom pracovnom dni skomplikovať? Napovie vám nový trailer, v ktorom nie je núdza o štýlové akčné naháňačky a napínavé strieľačky.


Autorom scenára a zároveň režisérom je Jon Watts (Spider-Man: Návrat domov). Brad a George sa na filme podieľajú aj producentsky. Spolu s nimi vo filme uvidíme Amy Ryan (Kancel, Iba vraždy v budove), Austina Abramsa (Eufória) a Poornu Jagannathan. Po Napoleonovi si Sony Pictures a Apple TV zopakujú partnerskú spoluprácu aj pri svetovej distribúcii tejto filmovej novinky. Na Slovensku Vlkov do kín uvedie Itafilm.

Synopsa: Brad Pitt a George Clooney sa predstavia v novej akčnej komédii od režiséra filmovej série Spider-Man ako dvaja osamelí vlci – čističi. Každý z nich je presvedčený, že je vo svojom fachu najlepší a pracujú zásadne sami. No teraz sa musia naučiť rýchlo spolupracovať, aby ochránili pôvodne mŕtveho svedka, a zároveň sami neskončili vo vreci na mŕtvoly.


Film uvidíme v kinách od 19. septembra 2024.


 

Zdroj: Zuzana Vašková, PR manažérka spoločnosti Itafilm

Zdroj foto: Itafilm

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím zadajte svoj kommentár!
Prosím zadajte svoje meno