Čas Vianoc je tu a spolu sním aj adventné obdobie, ktoré je najmä u detí obľúbené vďaka dobre zámenu adventnému kalendáru. Jedinečný adventný kalendár si pre svojich fanúšikov tento rok pripravili aj v Štátnom divadle Košice. Zapojiť sa môže každý, hrať sa bude o skutočne atraktívne ceny.

Počas 24 dní, ktoré nás delia od najkrajších sviatkov roka, sa búdu môcť všetci zabaviť pri tipovaní správnych odpovedí na špeciálne divadelné otázky a každý deň vyhrať peknú cenu od Štátneho divadla Košice a jeho partnerov. V okienkach budú ukryté nielen vstupenky na predstavenia ŠDKE, či niečo na vianočný stôl, niečo pre Vaše zdravie, knihy a iné darčeky, ale taktiež aj hlavná cena – pobyt v Bardejovských kúpeľoch, ktorú bude možné získať v posledný deň súťaže, na Štedrý deň.


Štátne divadlo Košice ruší do 19. decembra všetky plánované predstavenia


A ako sa do divadelného adventného kalendára zapojiť? Je to veľmi jednoduché. Každý deň o 9:00 zverejní Štátne divadlo Košice na svojej Facebookovej fanpage súťažnú otázku, ktorá má číselnú odpoveď. Vašou úlohou bude tipnúť si do 24:00 príslušného dňa správnu odpoveď a napísať ju do komentára pod FB postom s otázkou. Výhercom bude ten z vás, ktorého odpoveď bude najbližšie k správnemu číslu respektíve bude presná. V prípade, že bude výherných odpovedí viacero, výherca bude určený žrebom. Správna odpoveď a meno výhercu bude zverejnené vždy nasledujúci deň spolu s ďalšou otázkou.


Neváhajte a zapojte sa ešte dnes, prvú súťažnú otázku ŠDKE dnes ráno zverejnilo a hrá sa o skvelý knižný darček!

Spracovala: redakcia mojakultura.sk 


ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím zadajte svoj kommentár!
Prosím zadajte svoje meno