Otváracím programom v novom multifunkčnom priestore CABARET-u Rebuy Stars v Bratislave bude jedinečná LATINOSHOW Dominiky Titkovej & FRIENDS.


Príďte sa zabaviť do nového hudobno-zábavného klubu Rebuy Stars CABARET v Bratislave, ktorý prinesie do nášho hlavného mesta úplne nový typ zábavy v štýle, ako ho poznajú v Las Vegas či ďalších známych metropolách. Nový bratislavský kabaret slávnostne otvorí svoje brány 1.septembra o 19:00. Návštevníkom ponúkne prvý zo série tematicky ladených večerov v štýle atraktívnych hudobno-tanečných produkcií doplnených lákavým sprievodným programom, samozrejme, nebude chýbať ani prvotriedne občerstvenie.


Úvodným programom v novom CABARET-e Rebuy Stars Bratislava bude LATINOSHOW Dominiky Titkovej & FRIENDS. Čaká vás exotická hudobno-tanečná show: dvadsať účinkujúcich na jednom pódiu vás strhne do víru neopakovateľnej, energickej atmosféry. Talentovaná mladá kapela vás prenesie do Kolumbie, Venezuely, Brazílie, Karibiku či Kuby. Dominika Titková je charizmatická speváčka a saxofonistka, pod vedením ktorej si užijete unikátnu show plnú exotických tancov, kvalitnej hudby a originálnych aranžmánov.


Súčasťou predstavenia bude bubnová show CAMPANA BATUCADA s obrovskou dávkou energie, temperamentných rytmov a atmosféry brazílskych ulíc. Campana Batucada ako najväčší bubenícky orchester a Prvá škola samby na Slovensku ponúka nielen rytmické, ale aj vizuálne umenie a nezabudnuteľný zážitok. Tým sa však trojhodinový program zďaleka nekončí. Súčasťou show bude aj tanečná skupina BAILADORA DANCE GROUP. Dievčatá tancujúce všetky štýly latina, exotické choreografie a veľkolepé kostýmy, obrovská dávka vášne a energie – to všetko ponúkne horúca LATINOSHOW.


Ďalšou tanečnou skupinou večera bude LA GUIRI. Guiri objavuje nové miesta, veci, ľudí a tak trochu sám seba a svoje možnosti. Podobne ako tanečník! Pohyb mu prináša slobodu, radosť, nové priateľstvá, pomáha sústrediť sa na čaro prítomného okamihu, objavovať a rozvíjať svoju osobnosť.

Diváci sa môžu nechať unášať rôznymi žánrami, no nielen to. Svoju vášeň pre latinsko-americké rytmy muzikanti a tanečníci prenášajú aj do populárnych skladieb, kedy sa divák stáva svedkom neopakovateľných žánrových fúzií. Aj týmto spôsobom vedia tanečníci zaujať ľudí, ktorí sa s latinu nedostanú tak často. Súčasťou programu v novom bratislavskom kabarete bude aktívne zapájanie publika do tanca. Už ste sa rozhodli? Latino predsa k rozlúčke s letnými mesiacmi patrí, prečo sa ho nenaučiť s profesionálnymi tanečnicami priamo v luxusnom kabarete?

Táto exotická hudobno-tanečná šou je priam stvorená pre kabarety, ktoré s úspechom pod značkou Rebuy Stars fungujú už niekoľko rokov v mestách ako napríklad Záhreb či Varaždin. Zvlášť prihraničné mesto susediace s Maďarskom pozná aj zahraničných turistov, ktorí sem chodia za ozajstnou nespútanou zábavou. Konečne sa teda dočkáme štýlového kabaretu aj na Slovensku.

S otvorením nového, najväčšieho kasína na Slovensku, sa 1. septembra 2020 úderom 19-tej hodiny otvára aj Rebuy Stars CABARET Bratislava, ktorý je na najvyššom poschodí moderného, štvorposchodového CASINA sídliaceho v blízkosti bratislavského letiska. Exkluzívny vizuál tejto budovy s magickým LED podsvietením je obzvlášť v podvečerných hodinách neprehliadnuteľný. Čakajú vás v ňom atraktívne hudobno-tanečné produkcie, tematicky ladené eventy a pre návštevníkov, ktorí sa budú dobre baviť a vedia, čo ku kvalitnej zábave patrí, sú pripravené aj špeciality šéfkuchára a akostné nápoje. Delikatesy a nespútaná zábava skrátka idú ruka v ruke. Priestory kabaretu ponúkajú aj fotostenu, kde sa môžu návštevníci po koncerte odfotiť s účinkujúcimi umelcami, navyše, nemusia sa cítiť stiesnene pretože dress code je predpísaný smart casual. Sedenie v priestoroch kabaretu je rozdelené do troch kategórií: I. kategória: 6-miestne VIP BOXY, II. kategória: stoly pre 4 osoby v blízkosti pódia III. kategória vysoké stoly pre 4 osoby umiestnené za VIP boxami. Kapacita priestoru je približne 200 ľudí a vo vstupenkách prvej a druhej kategórie je zahrnutý aj welcome drink a občerstvenie.

Veríme, že každý si v novom bratislavskom kabarete nájde kúsok rozptýlenia a relaxu pre seba, nielen preto, že takýto kabaret na Slovensku doposiaľ nebol, ale hlavne preto, že aj zábavu si v živote raz za čas treba dopriať. Lístky na LATINOSHOW v novom bratislavskom kabarete si môžete zakúpiť v sieti predpredaj.sk alebo priamo na mieste pred podujatím v Rebuy Stars CABARET-e Bratislava.

TS: Rebuy Stars SK
Zdroj foto: Domonika Titková LATINOSHOW

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím zadajte svoj kommentár!
Prosím zadajte svoje meno