Nohavica reaguje na pandémiu vtipným a trefným hitom

Na aktuálnu koronakrízu, s ktorou bojuje celý svet, vtipne reaguje aj legendárny český spevák a skladateľ Jaromír Nohavica. Jeho hit „Mně snad je*ne 2“ sa stal v priebehu pár hodín jednotkou a doslova zvalcoval československý Youtube.


V pátek v deset, to su stresy, srdce mám až v krku kdesi, káva nikde, kristepane, všecko je zavirované, zavřené a pod rouškama, táhne se to, pán bůh s náma!“  týmito slovami začína najnovší počin z dielne ostravskej folkovej legendy Jaromíra Nohavicu. Pesničku s veľavravným názvom „Mně snad je*ne 2“ vydal na svojom Youtube kanáli vo štvrtok a s viac ako 780 000 zhliadnutiami aktuálne bezkonkurenčne kraľuje trendom československého videa.  


V novinke oprášil Nohavica melódiu skladby „Mňe snad je*ne“, v ktorej bojuje s nástrahami piatkovej ostravskej dopravy. Pokračovanie si v žiadnom prípade nedáva servítku pred ústa. Kritickým, avšak v skutku humorným, spôsobom poukazuje nielen na odmietavý postoj k noseniu rúšok bývalým prezidentom ČR Václavom Klausom, ale aj cestovateľské chúťky bývalej prvej dámy Dagmar Havlovej.


Za úspechom hitu stojí nielen genialita jeho tvorcu, ale zrejme aj celková nálada spoločnosti o čom svedčia aj komentáre pod videom: „Děkujeme všichni strýcu, že tu máme Nohavicu, tak i s flastrem přes tu hubu, zachechtáme na Youtubu. Rázem je to všecko v klidu, i když jedem na covidu, neje*ne nám z toho, Jarku, Pfizer chystá třetí várku… Díky za oddechovku :-)“


Spracovala: redakcia mojakultura.sk
Zdroj videa: Youtube.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím zadajte svoj kommentár!
Prosím zadajte svoje meno