Naša FOTOSÚŤAŽ sa teší veľkému záujmu. Ďakujeme za Vaše fotografie!

Vidiek

Dňa 18. augusta naša redakcia vyhlásila FOTOSÚŤAŽ o najpútavejší záber z letného festivalu. Nečakali sme, že medzi našimi čitateľmi sa nájde toľko talentovaných ľudí. Do našej redakcie prišlo mnoho zaujímavých fotografií – či už zachytávajúce priamo interpretov alebo atmosféru festivalov a publikum. Máme z vás obrovskú radosť a budeme mať ešte väčšiu, ak budete vaše zábery do našej redakcie posielať aj naďalej!

Priznáme sa, že keď sme vyhlasovali túto FOTOSÚŤAŽ, len s malou dušičkou sme dúfali, že nám zašlete vaše fotografie do redakcie. Mnohí dnes trávia posledné letné dni pri vode, vychutnávajú si slnečné lúče v pohode, v kruhu známych, pri dobrej muzike – jednoducho, chcú mať pokoj od médií a najmä sociálnych sietí.


Foto: Dušan Matejka. Koncert Martin Garix
Festival Sziget 2022, HU

O to viac nás však prekvapil a zároveň potešil záujem z vašej strany, milí naši čitatelia, keďže od vyhlásenia našej FOTOSÚŤAŽ-e, dňom 18.8.2022, začali na našu adresu redakcia@mojakultura.sk pribúdať každým dňom maily s vašimi fotografiami. Už teraz vieme, že za mnohé zábery by sa nemuseli hanbiť ani profesionálni fotografi. Preto z našej strany všetkým, čo doteraz poslali do našej redakcie fotografie – veľké ĎAKUJEME! Snažíme sa vždy odpovedať vám, že sme fotografie dostali, nie vždy sa to dá hneď, no určite sa nestratili a do finále sa všetky fotografie určite dostanú.


Foto: Dominika Martináková

Dominujú fotografie z festivalov ako Pohoda, ale nechýbajú ani zahraničné festivaly ako napríklad Sziget, potešili ste nás návštevou a zachytením rôznych regionálnych podujatí – ako napríklad Dni mesta Brezna, ale aj folklórnych slávností. K mnohým záberom nechýba váš originálny komentár alebo dokonca názov fotografie vystihujúci jej atmosféru, čo si v redakcii tiež špeciálne ceníme.


Zatiaľ ešte nebudeme zverejňovať všetkch, ktorí sa zúčastnili súťaže, nakoľko tá trvá až do 9. septembra 2022.


Veríme preto, že naďalej budete posielať ďalšie zábery z letných festivalov – hudobných, divadelných, tanečných – žánrom sa medze nekladú. Podmienky súťaže nájdete TU.

Jozef Blšák a jeho najkrajší moment festivalu Pohoda

Dvoch výhercov čakajú atraktívne ceny:

  1. Hlavnú cenu venuje parkovací systém ParkDots od spoločnosti PosAm (parkdots.com / www.posam.sk):
    • Darčekový balíček, ktorý obsahuje bluetooth reproduktor, USB kľúč, solárnu nabíjačku, piknikovú deku, tričko a ďalšie hodnotné ceny.

  2. Zberatelia ocenia podpísané albumy z vydavateľstva SLNKO RECORDS:
  1. Kozmetický balíček od spoločnosti Beiersdorf Slovakia s.r.o.:
    • balíček značkovej kozmetiky NIVEA od medzinárodnej kozmetickej spoločnosti, ktorá na našom trhu zastupuje popredné svetové značky.

  2. Vstupenku na premietanie filmu Krásne bytosti v Kine Lumière od spoločnosti FILMTOPIA.

Spracovala redakcia mojakultura.sk
Titulná foto: Tomáš Náther: skupina Vidiek

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím zadajte svoj kommentár!
Prosím zadajte svoje meno