Postarší, zato ešte vždy jarí rockeri pozor! Cez prvý marcový víkend 3.3. 2019 v bratislavskej Hant Aréne na vás čaká totálna pecka! Súčasné zoskupenie Dire Straits s hlavičkou Experience teraz vyráža po rokoch na svetové turné a za účasti niekoľkých pôvodných členov si môžete vychutnať neopakovateľnú šou. Takže šup vybrať zo skrine rockový outfit mladých čias, kúpiť vstupenky a vyraziť na koncert, lebo členom kapely síce roky pribúdajú, ale stále im to ešte sakra dobre hrá!


V marci a apríli bude na Slovensku zhruba 500 hudobných akcií a to je teda slušné číslo. Na Slovensku to jednoducho žije! Čo naša redakcia odporúča? Starých, ale vždy dobrých rockerov, ktorí vás svojou energiou naozaj správne napumpujú…

Legendárna kapela Dire Straits, ktorá so svojimi 120 miliónmi predaných albumov prepisovala rockovú históriu a vypredávala tie najväčšie štadióny, sa na čele s Markom Knopflerom dostala na najvyššiu pomyselnú hudobnej métu. Tá trvala v najzákladnejším zložení celých 15 rokov, avšak masívny záujem o kapelu pokračoval aj po odchode Marka, ktorý sa začal koncom osemdesiatych rokov venovať vlastným projektom. Pri rockových formáciách to nie je predsa nič výnimočné, keď sa líder oddelí a chce pracovať na vlastných veciach… Kapelu to však nepoložilo, naopak, je v plnom rozkvete aj dnes!


Súčasné zoskupenie Dire Straits s hlavičkou Experience teraz vyráža po rokoch na svetové turné a za účasti niekoľkých pôvodných členov si môžete vychutnať neopakovateľnú šou.
Špičkoví hudobníci, držitelia cien Grammy, ako saxofonista Chris White, gitarista Terence Reis, na bicie Chris Whitten, klávesák Simon Carter, Tim Walters a James Powell – títo muzikanti sa práve preháňajú svetovými mestami a mnohé z nich už hlásia „sold out“.
Chcete vedieť viac? Kliknite si na stránku legendárnej formácie Dire Straits!


Zdroj foto: https://www.direstraitsexperience.com/

 

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím zadajte svoj kommentár!
Prosím zadajte svoje meno