Letný prieskum 2019: školy sa zmenia na výstavné priestory

Vysoká škola výtvarných umení v Bratislave Vás pozýva na verejnú prezentáciu semestrálnych prác študentov a študentiek. Umelecké diela študentov si budete môcť pozrieť od piatku 24.5. do nedele 26.05.2019.


Od piatka 24. do nedele 26. mája 2019 (9:00 – 18:00) sa ateliéry vo všetkých troch budovách školy zmenia na výstavné priestory a verejnosť má možnosť zoznámiť sa s najnovšími tendenciami, ktoré formujú študentov a študentky z katedier architektúry, dizajnu, fotografie, grafiky, intermédií, maľby, reštaurovania, sochy, textilnej tvorby, úžitkového umenia a vizuálnej komunikácie.


Prieskum bude prebiehať na troch miestach:
· Hviezdoslavovo námestie 18, Bratislava (architektúra, maľba)
· Drotárska cesta 44, Bratislava (dizajn, fotografia, grafika, intermédiá, reštaurovanie, socha, textilná tvorba, úžitkové umenie (šperk, keramika, sklo), vizuálna komunikácia)
· Koceľova ulica 23, Bratislava (maľba)


V rámci tohto víkendu sa v sobotu uskutoční aj koncoročná študentská party – demontáž, od 16:00 bude v priestoroch Klubu umelcov (Dostojevského rad 2) prebiehať Kritická platforma, po ktorej bude od 18:30 nasledovať hudobný program na dvore Umelky.


Zdroj text a foto: VŠVU

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím zadajte svoj kommentár!
Prosím zadajte svoje meno