KINOTIP 02-02-2020

V aktuálnom vydaní relácie KINOTIP filmový publicista Martin Adam Pavlík vyhodnotí filmy, ktoré priniesol festival severských filmov SCANDI, porozpráva o novinkách v kinách a dá vám aj tipy, aké premiéry vás čakajú v nasledujúcich týždňoch.


Do kín prichádza historicko-romantická dráma Malé ženy, ktorá rozpráva príbeh štyroch výrazne odlišných sestier žijúcich v neľahkých podmienkach iba s matkou. Kultový režisér Guy Ritchie síce svojich fanúšikov v uplynulých rokoch nepotešil, ale novou nádejou je akčná krimi Slušní chlapci, kde sa predstavia zvučné mená – Matthew McConaughey, Charlie Hunnam, Colin Farrell alebo Hugh Grant. Či však pôjde o ukážkový comeback a snímka bude taká kvalitná ako jeho prvotiny, je otázne. Dozviete sa to čoskoro v recenzii na našom portáli.
Za posledné roky si čoraz výraznejšiu pozíciu v Európe upevňuje nemecký film. Či sa to podarí aj svojskej road movie o dvoch bratoch, ktorá má názov 25 km/h, môžeme len hádať. Každopádne, táto žánrová retro komédia má dobrý potenciál osloviť diváka.
V aktuálnej časti vám Martin Adam Pavlík porozpráva aj o nasledujúcich filmoch: Matthias a Maxime, ktorý rozpráva príbeh dvoch najlepších kamarátov, príbeh populárneho bojovníka MMA – Attila či očakávaný slovenský thriller Sviňa. A samozrejme, dozviete sa, čo by ste si mali pozrieť v sieti kín Cinemax.


Zdroj: redakcia mojakultura.sk


ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím zadajte svoj kommentár!
Prosím zadajte svoje meno