Keď je tanec Tvoj život…

Tanečné konzervatórium Evy Jaczovej v Bratislave vyhlásilo talentové prijímacie skúšky pre chlapcov a dievčatá piateho ročníka základnej školy. Ak teda chcete vaše deti prihlásiť na štúdium klasického, moderného alebo ľudového tanca, čas na vyplnenie a zaslanie prihlášky máte do konca februára.


Ak máte doma pohybovo nadané dieťa, ktoré si bez tanca nevie predstaviť svoj život a viete si ho v budúcnosti predstaviť ako profesionálneho tanečníka, nezmeškajte šancu prihlásiť ho na talentové prijímacie skúšky.

Osemročné Tanečné konzervatórium Evy Jaczovej v Bratislave ponúka štúdium v odborných zameraniach klasický, ľudový a moderný tanec. Na talentové prijímacie skúšky sa môžu prihlásiť chlapci a dievčatá piateho ročníka základnej školy, pre žiakov dochádzajúcich z oblastí mimo Bratislavského regiónu má škola zabezpečené internátne ubytovanie. Vítané je každé nadané dieťa a predchádzajúca tanečná príprava nie je podmienkou.


Výhodou je, že už počas štúdia môžu žiaci účinkovať na koncertoch konzervatória aj v baletných a operných predstaveniach Slovenského národného divadla. Po absolvovaní štúdia na konzervatóriu sú mnohí tanečníci členmi európskych a domácich profesionálnych tanečných súborov.


Prihlášku na štúdium nájdete na webovej stránke www.tankonba.sk a poslať ju treba najneskôr do konca februára 2021.

Zdroj: spracovala redakcia mojakultura.sk – podklady TKEJ

Video: Anton Faraonov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím zadajte svoj kommentár!
Prosím zadajte svoje meno