Po úspešnom hite Anjel prichádza pôvabná tmavovláska s novým singlom Nádej, ku ktorému pridáva videoklip nakrútený v kaštieli v Ivanke pri Dunaji. Na hudbe sa podieľala aj Celeste Buckingham.


Po januárovom debutovom singli Anjel, ktorý pre Karmen zložil a producentsky na neho dohliadal Adam Ďurica, speváčka predstavuje sviežu novinku, v ktorej spieva o svojom sne stať sa úspešnou speváčkou, ktorý sa jej pomaly, ale isto plní. O hudbu sa tentokrát postarali Celeste Buckingham v spolupráci s chalanmi z Littlebeat studio Martinom „Maxom“ Šrámekom a Matejom Miklošom, ktorí sú zároveň aj producentmi skladby. Autorom textu je mladý raper Ľubomír Glasa, ktorý vystupuje pod pseudonymom Akalaky.


V pesničke spievam o tom, že ak chceme a veríme svojim snom, môžu sa stať skutočnosťou. Samozrejme treba si ísť za tým, samo to len tak nepríde. Aj keď sa to niekedy zdá byť nesplniteľné a nereálne, netreba sa vzdávať,“ interpretuje Karmen text svojej novej piesne.

 

Videoklip k pesničke nakrútil Marko Procházka so svojím tímom, ktorý len nedávno robil aj klip Láva pre Peter Bič Project. Nakrúcalo sa na dvoch lokáciách na bratislavskej Malej scéne a v romantickom kaštieli v Ivanke pri Dunaji. Najkrajšie scény vznikli, keď Karmen sedela pri klavíri v krásnych bielych šatách.Momentálne sa Karmen venuje najmä koncertovaniu na rôznych festivaloch a mestských akciách. Zamestnávajú ju však aj skúšky v štúdiu a údajne sa môžeme tešiť aj na nové projekty, ktoré však Karmen zatiaľ nechcela špecifikovať. Rozhovorila sa iba o ďalšej spolupráci s Adamom Ďuricom, ktorý len nedávno zverejnil hostí na svojich jesenných akustických koncertoch. Karmen, ktorá sa z pochopiteľných dôvodov ocitla medzi nimi, neskrývala svoje nadšenie:

Som strašne rada, že Adam nedávno zverejnil hostí a že je to už oficiálne vonku. Nevedela som sa totiž dočkať, kým budem môcť túto skvelú novinu zdieľať so svojimi fanúšikmi. Vďaka Adamovi mám krásne zážitky z jarnej časti koncertnej šnúry, kde som tiež bola hosťom. Každý jeden koncert bol niečím jedinečný a veľmi som si ich užila a viem, že ani na jeseň to nebude inak.

Okrem Karmen na Adamových koncertoch vystúpia aj Peter Bič, Viktória a Ferko Jano z Peter Bič Project a v Bratislave aj Marián Čekovský.

TS: Universal Music – správa bola upravená redakciou mojakultura.sk
Foto:Laura Sakáčová

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím zadajte svoj kommentár!
Prosím zadajte svoje meno