Jedným z prvých filmov v kinách v roku 2020 je česká komédia Špindl 2

Komediálna snímka Špindl sa pred dvomi rokmi tešila mimoriadnemu úspechu. Do kín v domácej Českej republike a na Slovensku prilákala takmer 400 000 divákov.


Očakávané pokračovanie na seba nenechalo dlho čakať. Nové príbehy z obľúbeného lyžiarskeho strediska práve teraz zabávajú divákov aj v našich kinách ako jeden z prvých filmov uvedených do distribúcie v roku 2020.


Tri ženy a tri rôzne osudy. Úspešná lekárka Silvia má pocit, že konečne našla recept na šťastný vzťah. Napriek tomu, že Renáta – manželka známeho spisovateľa – dodáva ženám v okolí silu na lepší život, v tom jej čosi dôležité chýba. Tanečnica a herečka Eliška stojí na začiatku dobre rozbehnutej kariéry, no vo vzťahu jej to ide dolu vodou. (Alebo dolu svahom?) Príbehy sa pretnú a problémy vyriešia práve v zasneženom Špindli, kilometre od domova, kde je zima očisťujúca a chlapi z horskej služby pripravení pomôcť, s čímkoľvek sa bude dať!


Diváci a diváčky sa môžu tešiť na množstvo známych tvárí – Kairu Kateřinu Hrachovcovú, Hanu Vagnerovú, Radima Fialu či Filipa Blažeka, ale aj viacero obľúbených českých hercov a komikov v epizódnych úlohách. Komédiu režiséra Radeka Balaša prináša do slovenských kín distribučná spoločnosť Continental film.


Zdroj text a foto: Continental film

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím zadajte svoj kommentár!
Prosím zadajte svoje meno