FOTOSÚŤAŽ portálu mojakultura.sk: Zapojte sa a vyhrajte atraktívne ceny!

Leto je čas festivalov a redakcia portálu vyhlasuje FOTOSÚŤAŽ o najpútavejší záber z letného festivalu. Súťaž je určená pre všetkých – zapojiť sa môžu amatéri, profesionáli, skrátka tí, ktorí boli na dobrom festivale, odniesli si okrem nezabudnuteľných zážitkov aj výpovedný záber. Odmenou bude pre dvoch výhercov viacero atraktívnych cien.


Vzhľadom na to, že leto je čas festivalov, dnešným dňom, 18. augusta 2022 spúšťame v redakcii celoslovenskú FOTOSÚŤAŽ, do ktorej sa môže zapojiť každý účastník letných festivalov tým, že nám do redakcie zašle (podľa vlastného výberu a uváženia) čo najzaujímavejší záber z letného festivalu.


Videli ste koncert, interpreta, divadelné predstavenie, umelecký výkon, ktorý zarezonoval vo Vašej duši, nezaváhali ste a zvečnili ste ho Vaším mobilom či profesionálnym fotoaparátom? Zažili ste jedinečnú atmosféru v publiku, davy ľudí po korone, ktoré boli hladné po kultúrnom zážitku a odfotili ste ich?


Skrátka – ak máte akúkoľvek fotografiu, ktorá zaznamenáva silnú emóciu z festivalu, jeho atmosféru, niečo, čo Vám pripomína nejaký zážitok, charakteristickú „vôňu“ miesta , zážitok z hudby, ktorý si navždy zapamätáte, nenechajte si ten záber pre seba! Pošlite nám ho do redakcie na adresu redakcia@mojakultura.sk. Ako predmet mailu uveďte FOTOSÚŤAŽ a do textu pripojte aj meno autora súťažnej fotografie. Uzávierka zasielania fotografií je 9. septembra 2022.


Následne 10. septembra zverejníme meno prvého výhercu, ktorého vyberie naša redakcia. O mene druhého rozhodnete hlasovaním vy, naši čitatelia.

Obaja výhercovia získajú atraktívne ceny:

  1. Hlavnú cenu venuje parkovací systém ParkDots od spoločnosti PosAm (parkdots.com / www.posam.sk):
    • Darčekový balíček, ktorý obsahuje bluetooth reproduktor, USB kľúč, solárnu nabíjačku, piknikovú deku, tričko a ďalšie hodnotné ceny.
  2. Zberatelia ocenia podpísané albumy z vydavateľstva SLNKO RECORDS:
  1. Kozmetický balíček od spoločnosti Beiersdorf Slovakia s.r.o.:
    • balíček značkovej kozmetiky NIVEA od medzinárodnej kozmetickej spoločnosti, ktorá na našom trhu zastupuje popredné svetové značky.
  1. Vstupenku na premietanie filmu Krásne bytosti v Kine Lumière od spoločnosti FILMTOPIA.

Partneri súťaže: PosAm, SLNKO RECORDS, Beiersdorf Slovakia s.r.o., FILMTOPIA

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím zadajte svoj kommentár!
Prosím zadajte svoje meno