Multižánrová speváčka a hudobníčka Dominika Titková prichádza na scénu s novým klipom, ktorý ponesie názov Angel. Jeho premiéru môžete sledovať na Youtube už dnes večer o 19:30.


Dominika Titková si nedáva pauzu ani počas druhej vlny pandémie a svojim fanúšikom prináša horúcu novinku Angel. Podľa jej vlastných slov pôjde o ľadovo-krásny klip o milovaní a vášni, ktorý využíva silné symboly vody. „Láska a vášeň sú ako voda. Ako všetky jej skupenstvá. Vďaka vode žijeme, no môže nás aj zadusiť. Dokáže byť príjemne horúca ale aj ostro mrazivá, padá hebko ako sneh alebo zmizne ako para.  Keď sa do nej ponoríme, je všade navôkol. Dotýka sa každého kúska tela…  Je metaforou lásky, partnera, túžby a vášne…“ aj takto opisuje speváčka a zároveň i hlavná postava klipu svoju novinku.


Po hite Zastavme to včas (Pesnička na diaľku), ktorý Titková naspievala spoločne s Mariánom Čekovským počas prvej vlny pandémie, či songu Laici, je singel Angel ďalším počinom, vďaka ktorému aspoň na chvíľu zabudnete na náročné obdobie bez živých vystúpení a koncertov.


Spracovala: redakcia mojakultura.sk
Zdroj foto: archív Dominika Titková & friends


ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím zadajte svoj kommentár!
Prosím zadajte svoje meno