Hugh Jackman v hlavnej úlohe pod režisérskou a scenáristickou taktovkou Lisy Joy, ktorá stojí aj za mega úspešným seriálom Westworld a príbeh tak trochu pripomínajúci Spielbergov Minority Report. Bude Reminiscene ďalšou skvelou a vizuálne nabitou sci-fi peckou? Všetko tomu tak napovedá, finálny verdikt sa však dozvieme už 26. augusta, kedy film prichádza do slovenských kín.

Nielen skvelým obsadením, ale aj zaujímavým príbehom láka do kín najnovší film z dielne Warner Bros s názvom Reminiscene. Nick Bannister, ktorého stvárni Hugh Jackman je súkromný vyšetrovateľ, ktorý žije minulosťou. Pátra v hlbinách mysle a svojim klientom pomáha získať späť stratené spomienky. Jeho život sa navždy zmení s príchodom novej klientky Mae. Hľadanie a nachádzanie v jej prípade prerastie v niečo viac. A zatiaľ čo Bannister bojuje, aby vypátral pravdu o ženinom náhlom zmiznutí, odhalí násilné sprisahanie a musí si zodpovedať podstatnú otázku – ako ďaleko ste ochotní zájsť, aby ste nestratili tých, ktorých milujete?


V koži Mae uvidia diváci herečku Rebeccu Ferguson. Pohľadná Švédka sa objavila v posledných dvoch častiach špiónskej filmovej série Mission Impossible, avšak po boku Jackmana už raz zahviezdila – v muzikáli Najväčší showman.


Skvelým promom k filmu je aj webová stránka bannisterandassociates.com, vďaka ktorej sa dostanete priamo do deja po boku hlavného hrdinu. Technológia deepfake z vás po nahratí fotky a zodpovedaní pár jednoduchých otázok urobí jedného z hlavných hrdinov. Vzhľadom na vstupnú kvalitu vloženej fotografie nemusí byť vždy výsledok 100% dokonalý, každopádne ide o veľmi zaujímavú a inovatívnu propagáciu, ktorú budeme pravdepodobne v budúcnosti vídať čoraz častejšie.


Reminiscene vstúpi do amerických kinosál už 20. augusta, na domácu premiéru, o ktorú sa postará Continental film, si však ešte pár dní počkáme.


Spracovala: redakcia mojakultura.sk
Zdroj foto: Warner Bros, Wikimedia

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím zadajte svoj kommentár!
Prosím zadajte svoje meno