Areál Zelená voda v Novom Meste nad Váhom je pripravený na festival TOPFEST! 28. a 29. júna pripravili organizátori pre fanúšikov tri pódiá s nadupaným hudobným programom.

Na obľúbenom festivale nebude chýbať skvelý sprievodný program a obľúbený Topfest run. Nenechajte si ujsť legendárneho Slasha, Apollo 440, Horkýže Slíže, Desmod, Čechomor, Zemětřesení, Slobodnú Európu, Zónu A, Arzén, Smola a Hrušky, Trash Boat, Dezz Nuts, Great Malarkey, Bloody Beetroots, Hand Like Houses, Walda Gang, From Our Hands, Doctor P.P. či The Circus Brothers, Lukáša Adamca, Funny Faces, Ramchat, Buranowski a ďalších.


Slash a jeho špičkové sóla. Aj tiež zaznejú na TOPFEST-e.

Dokonalý štart letnej festivalovej sezóny – to je TOPFEST, ktorý sa vrátil na svoju domovskú scénu do areálu na Zelenej vode pri Novom Meste nad Váhom. Prírodná plocha s jazerom a zeleňou dodáva festivalu nový rozmer.

Pre návštevníkov festivalu Topfest, ktorí sa rozhodnú prísť už vo štvrtok 27.6. bude otvorený vstup od Bar Baru v čase od 17.00 hodiny, až do nedele 30.6 do 12.00. Ostatné vstupy budú spustené v piatok 28.6. od 09.00 až do nedele 12.00. Obmedzenia pre návštevníkov sú ako vždy – prehľadávanie batožiny za účelom zníženia prenesenia zakázaných veci, medzi ktoré patria nože a iné ostré predmety, sklo, plechovky,” upresňuje organizátor Dušan Drobný.

Horkýže Slíže vystúpia na hlavnom pódiu Blue stage.

Festival ponúka dva dni plné hudby a tri pódiá. Blue stage čiže hlavné pódium bude patriť headlinerom – gitaristovi Slashovi so spevákom Mylesom Kennedym a sprievodnou kapelou The Conspirators, skupine Apollo 440, kapelám Deez Nuts, Horkýže Slíže, Čechomor. Na Green stage vystúpia Desmod, Zemětřesení, Šarišanci, Lukáš Adamec a ďalší. Storm stage bude určená pre fanúšikov domácej scény a zahrajú na ňom aj mladé nádejné slovenské kapely. Na Storm stage sa bude po oba dni festivalu konať semifinále hudobnej súťaže Rocková maturita. O dobrú náladu na TOPFESTe sa postará aj česká skupina Walda Gang, ktorá sa živí recesiou a country-rockovými úpravami najväčších hitov nesmrteľného Waldemara Matušku. V ich podaní zaznejú hitovky Eldorádo, Jó třešně zrály, Písnička pro Zuzanu, Orchestrion alebo Slavíci z Madridu.
Open air koncertovanie máme radi, asi ako každý muzikant. Tento rok sme hrali na TOPFESTe v Slavkove, tak sa teraz tešíme na ten slovenský. Vlani sme vydali nový album, tak ho fanúšikom predvedieme,“ teší sa Walda Gang.

Walda Gang prinesú najväčšie hity Waldemara Matušku v špeciálnych aranžmánoch.

Na festivale sa môžete tešiť na skvelý sprievodný program a množstvo atrakcií, pre mladších ale aj starších návštevníkov. Nebudú chýbať kolotoče, vodný futbal, vodné atrakcie, virtuálna realita, 5D kino, outdoorová hra Somewhere a Topfest run.

Pre športovo založených návštevníkov sme si už po druhýkrát pripravili Topfest run. Môže sa do neho zapojiť takmer každý, stačí len dobrá nálada a jeden par tenisiek. Ide o bežecký maratón dlhy 7,7 kilometra, ktorý sa pobeží v dvoch kategóriách – muži a ženy. Na víťazov čakajú pekné ceny a ďalšie prekvapenia. Štartuje sa od pokladne 1 pri Bar Bare v sobotu o 10.00,“ pozýva organizátor Dušan Drobný.

Fanúšikovia si užijú množstvo stánkov s rôznorodým tovarom aj stánky s kvalitným festivalovým jedlom. Festival sa koná v areáli Zelená voda a teda návštevníci sa môžu schladiť a okúpať sa v jazere. Stanové mestečko sa na TOPFESTE nachádza priamo v areáli Zelená voda.

Zdroj: TS NK FACTORY
Foto: TOPFEST


ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím zadajte svoj kommentár!
Prosím zadajte svoje meno