Víkendové predstavenia Vojvodkyňa z Chicaga a Rodná zem divadlo presúva do historickej budovy ŠDKE.

Vzhľadom na aktuálnu víkendovú predpoveď počasia a vysokú pravdepodobnosť výskytu búrok sa Štátne divadlo Košice rozhodlo presunúť plánované open air predstavenia operety Vojvodkyňa z Chicaga (v sobotu 10. júla) a baletnej inscenácie Rodná zem (v nedeľu 11. júla) z priestorov Kasární / Kulturparku do Historickej budovy Štátneho divadla Košice. Kvôli presunu sa posúvajú aj začiatky oboch predstavení na 19:15 hod.


Zakúpené vstupenky ostávajú v platnosti, sedenie bude tentoraz aj v interiéri voľné. V prípade, že Vám presun nevyhovuje a nechcete vidieť spomínané produkcie v divadle, môžete zakúpené vstupenky vrátiť v dennej alebo večernej pokladni ŠDKE najneskôr do začiatku predstavení (v piatok 9. júla v dennej pokladni do 17:30 a vo večernej od 18:00 do 19:15, v sobotu 10. júla v dennej pokladni od 9:00 do 13:00 a vo večernej od 18:00 do 19:15, v nedeľu vo večernej pokladni od 18:00 do 19:15).


Ak sa napriek presunu predstavenia rozhodnete zakúpenú vstupenku využiť a prídete do divadla, čaká na Vás malé prekvapenie ako naše ospravedlnenie za zmenu miesta predstavenia. Veríme, že nám napriek nepriazni počasia zachováte svoju priazeň a prídete sa spolu s nami rozlúčiť s divadelnou sezónou 2020/2021,” informuje divadlo svojich priaznivcov.   


 

Zdroj: Svjatoslav Dohovič, web editor a PR ŠDKE


Zdroj foto: Joseph Marčinský

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím zadajte svoj kommentár!
Prosím zadajte svoje meno