Po dlhých mesiacoch strávených bez publika a svojich fanúšikov, sa konečne aj Cigánski Diabli vracajú domov – na pódia. Pre všetkých bol tento rok náramne ťažký, avšak pre kultúru a rovnako tak aj pre gastro priemysel, ktoré patria medzi najviac postihnuté oblasti, bol pandemický rok obzvlášť náročný. Preto sa tentoraz Cigánski Diabli rozhodli potešiť nielen sluchové či zrakové zmysly svojich divákov, ale aj chuťové a čuchové! Zažite tento unikátny zážitok aj vy.

“Ak práve nehráme, vždy vyhľadávame krásne priestory s dobrou kuchyňou, keďže jedlo je hneď po hudbe našou najväčšou záľubou. A o to viac nám chutí hneď po koncerte, preto nám napadlo, prečo tieto dve, najlepšie veci na svete, nespojiť do jedného?” prezrádza zrod zaujímavej myšlienky Štefan Picúr Banyák, primáš orchestra Cigánski Diabli.


“Kultúra a gastro sú z môjho pohľadu jednými z najzasiahnutejších oblasti koronakrízy a obe momentálne potrebujú kvalitný štart na návrat do života. Taktiež aj ľuďom už určite chýba zájsť si na dobrú večeru a koncert. Teraz to však môžu mat rovno na jednom mieste a veľmi sa na nich tešíme” dopĺňa Ernest Šarközi.


Cigánski Diabli nakrúcali dva nové klipy

 

“Ja, ako žena, sa najviac teším na tie krásne priestory a zároveň aj na možnosť konečne si po toľkých dlhých mesiacoch strávených v teplákoch obliecť krásne šaty. Verím, že aj ženy – diváčky sa tejto možnosti potešia rovnako, ako ja” vymenúva pozitíva koncertného turné z inej perspektívy Silvia Šarköziova.


Ak aj vy chcete zažiť výnimočné splynutie skvelej hudby a úžasného jedla v nádherných priestoroch slovenských kaštieľoch, stačí si len správne vybrať:


Kaštieľ Theresia Chateau Bernolákovo: 9.3.2021 – 19:00

RVS Kaštiel Studené: 25.7.2021 – 13:00

Poľovnícky Kaštieľ Palárikovo: 29.7.2021 – 19:00

Csarda Aranykárasz Vrakuň: 7.8.2021 – 19:00

Hotel & Restaurant Gino Park Palace Považská Bystrica: 8.8.2021 – 19:00

Kaštiel Dezasse Jaslovske Bohunice: 13.8.2021 – 19:00

Vstupenky na koncertné turné Cigánski Diabli v kaštieľoch – Leto 2021 je možné zakúpiť prostredníctvom portálu PREDPREDAJ.SK.

Zdroj: TS Cigánski Diabli
Zdroj foto: archív Cigánski Diabli

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím zadajte svoj kommentár!
Prosím zadajte svoje meno