27. Medzinárodný filmový festival Art Film Fest predstavil svoju vizuálnu identitu. Je zosobnená tvárou mladej ženy ako symbolom najpočetnejšej profilovej i vekovej skupiny festivalového publika. Dôraz je akcentovaný na termín a miesto konania festivalu, ktorý sa už po štvrtý raz bude konať v Košiciach.


Aktuálny vizuál má v prvom rade komunikovať termín a miesto konania festivalu. Fotografia a grafické výrazové prostriedky slúžia na odkomunikovanie atmosféry Art Film Festu s cieľom osloviť čo najširšie, ale hlavne mladé publikum. Kreatívci, ktorí logo navrhli, chcú, aby aby sa festival stal významným bodom na bohatej mape kultúry Slovenska.


Art Film Fest patrí medzi najväčšie slovenské filmové podujatia. Jeho aktuálny ročník ponúkne v dňoch 14. – 22. júna 2019 všetkým filmovým fanúšikom a fanúšičkám bohatý program, kreovaný snímkami z celého sveta, sprevádzanými účasťou ich tvorcov a tvorkýň. Sedemnásť programových sekcií naplnia stovky diel najrôznejších žánrov. Chýbať nebude bohatý sprievodný program – hudba, výtvarné umenie či inšpiratívne prednášky a diskusie.

Zdroj foto: CODES CREATIVE


ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím zadajte svoj kommentár!
Prosím zadajte svoje meno